Lista ocen Toyota Yaris Verso (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Świetny. Jedynie co musiałem zrobić przez 178 tys km to 4 razy wymieniałem łącznik stabilizatora. To małe draństwo potrafiło się tak wybić i tłuc że raz myślałem że urwałem śruby od koła i to ono tak wali!!! ( ale za to cena łaczników 2 szt śmieszna - raptem 60 zł)
~Tamronick
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bez problemów. Jak na tak małe auto dość dobrze wybiera nierówności. W niskich temperaturach coś tam sobie stuka w podwoziu, ale kiedy temperatura wraca powyżej zera, znów jest cicho, więc to pewnie jakiś lód gdzieś się tam zbiera.
~Ketrab
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Auto prowadzi się miło i równo, w sposób b. dobry przejeżdża po wszelkich nierównościach czy dziurach. Trochę trzeba uważać na zakrętach, bo auto jest wysokie i ma się wrażenie, jakby miało się przechylić na którąś stronę.
~Fan Japończyków
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto zachowuje się ogólnie prawidłowo, jednak w zakrętach jest uczucie nurkowania, co chyba jest normalne przy tej wysokości. Nierówności tłumi dość dobrze, zawieszenie jest dość twarde, lubię takie!
~Coolvi
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Zawieszenie jest proste i mało wydajne, ale za to naprawdę solidne. Skrętność pojazdu powiedzmy, że zwyczajna. Generalnie rewelacji to tu nie ma, ale dam 3 gwiazdy za tą solidność.
~wiesio53
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
auto w mieście prowadzi sie bardzo dobrze,jest małe i zwinne,łatwo zaparkowac. przy wiekszych predkosciach jest juz gorzej,buja go po drodze i strach nim szybciej jezdzic
~Yaris Verso
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Zawieszenie jest bardzo trwałe. Moja żona miała poprzednio Normalną Yariskę i nie było zadnego problemu i tu też narazie nie ma. Dobrze tłumi nierówności i jest komfortowe ciche!!!
~zuraw52@wp.pl
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Swietnie tłumi drgania. Bardzo posłuszny i precyzyjny przy złożonych manewrach - kręte aleje, parkownie itp. Rewelacyjne czucie na kole kierownicy.
~palermo z rybnika
Verso 1.5 i 16V 106KM 78kW
Trochę twarde zawieszenie ale w granicach zdrowego rozsądku. Przynajmniej się nie pochyla na zakrętach za mocno.

Toyota Yaris Verso – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~krsys
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
bez większych problemów, auto reaguje na silny boczny wiatr, bardzo dobre reserowanie i nośność - można sporo załadować.