Lista ocen Toyota Yaris Verso (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~beata
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
ogrzewanie samochodu jak dla mnie to jedyny minus toyoty, zimą przy dużych mrozach(tegoroczna zima - 26 st.)jest zdecydowanie niewystarczające, stosunkowo za długo trzeba czekać na ciepłe powietrze, klimatyzacja z kolei pomimo faktu,że samochód jest wysoki chłodzi całą przestrzeń auta
~Coolvi
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ogrzewanie po pewnym czasie od odpalenia samochodu potrafi prawie zionąć żarem z nawiewu, co ceni się w mroźne dni. Wentylacja natomiast w lato musi być wspomagana otwartymi szybami, a w szczytowym okresie temperaturowym nawet to nie wystarcza.
~marcin35265
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Nic da zarzucenia, a klima działa nad podziw dobrze jak na tak obszerne wnętrze, można zmarznąć w upalne dni, i aż się nie chce z auta wysiadać. Ogrzewanie jak to w małym dieslu, trzeba trochę cierpliwości jak silniczek się zagrzeje
~Ketrab
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Co do ogrzewania w czasie zimy, to jest to na poziomie chyba większość diesli (działa znacznie szybciej niż np w Corsie C\'mon z 2008 r.). Klima działa w sposób prawidłowy i spełnia wymagane oczekiwania.
~Fan Japończyków
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przy 4 osobach gadających we wnętrzu, niekiedy w Skodzie Fabii którą kiedyś miałem było wszystko zaparowane, w Toyocie tego nie ma, jest po prostu duża przestrzeń
~Darek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bobra i wydajna jak na tak obszerne wnętrze. Ja dodatkowo założyłem klimatyzacje i to doskonały wybór w tym aucie bo w lecie w mieście beziej jest jak w piekarniku!!!
~zuraw52@wp.pl
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bardzo wydajne i szybko sie nagrzewa. Brak blokady wlotów powietrza w środku deski roździelczej. Boczne można po prostu obrócić o 180 stopni i sprawa załatwiona.
~K&M
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak dla mnie bez zarzutu. Szybciutko się nagrzewa, w mig odparowuje cle auto. Wentylatora praktycznie nie slychac. Dopiero ustawiony na wyższy poziom daje o sobie znać.
~Tamronick
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ogólnie OK, tylko klimatyzacja słabo sobie radzi w tak dużej objętości powietrza, jaką się wozi w tym aucie. Lepiej jest z ogrzewaniem.
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris Verso
7,9
~palermo z rybnika
Verso 1.5 i 16V 106KM 78kW
Przy dużej ulewie lub w dużym upale rzędu 33-37oC (klima) dmuchawa kabiny musi być uruchomiona na 3 lub 4 biegu.