Lista ocen Toyota Yaris Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (21) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tamronick
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z napraw to tylko wymieniłem wycieraczki, które wyglądały, jakby jeszcze pamiętały dzień, kiedy auto opuszczało Japonię :) Moja ciężka noga powoduje wyższe rachunki za paliwo, ale na to się godzę, bo nie lubię rozpędzać auta do 50 km/h przez 500 metrów.
~K&M
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak dla mnie autko jest ekonomiczne. Szczerze nie polecam zakladania instalacji gazowej. Po pierwsze że Toyotka nie za bardzo lubi gaz a po drugie koszt trasy przejechanej na gazie i na benzynie wychodzi bardzo podobnie. Wiadomo gazu bierze ok 20% wiecej.
~Familok
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przesiadłem się z mniejszego auta więc teraz spalam więcej, ale jak porównam z innymi w tej klasie to nie mam powodów do narzekania. Przeglądy kończą się tylko na wymianie płynów.
~Fan Japończyków
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Na razie nie wielkie, tylko eksploatacyjne, chociaż będzie potrzeba wymiany katalizatora. Mechanik proponuje mi zamiennik za 400 zł i tak też pewnie zrobię.
~witold
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przy moim oszczędnym stylu jazdy (dojeżdżanie na biegu, przewidywanie zdarzeń na drodze) bardzo rzadko przekraczam 7 litrów/100. Napraw nie ma.
~zuraw52@wp.pl
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Spalanie zależne od temperamentu jazdy - stąd tak różne średnie. Ogólnie pozytywnie.Średnio pali niecały litr więcej niż Yaris z silnikiem 1litr
~Coolvi
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Dużo nie pali, psuje się rzadko, jak już się zepsuje to naprawy nie są drogie. To auto ekonomiczne i na tym polu się sprawdza.
~renta 2012
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
tu toyotka przebija wszystkich w tej klasie.wszedzie sie zmiesci,tanie czesci,male zuzycie paliwa ibezawaryjnosc to jest to
~wiesio53
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
najwiekszym jego plusem jest zuzucie paliwa i bezawaryjnosc,jedyne rzeczy ktore robie przez 3 lata to zmieniam olej
~Sid
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Moim zdaniem oszukuje komputer wskazujący zużycie paliwa, pokazuje ok 5l a w rzeczywistości pali ok 6l