Lista ocen Toyota Yaris Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Coolvi
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ogrzewanie po pewnym czasie od odpalenia samochodu potrafi prawie zionąć żarem z nawiewu, co ceni się w mroźne dni. Wentylacja natomiast w lato musi być wspomagana otwartymi szybami, a w szczytowym okresie temperaturowym nawet to nie wystarcza.
~Fan Japończyków
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przy 4 osobach gadających we wnętrzu, niekiedy w Skodzie Fabii którą kiedyś miałem było wszystko zaparowane, w Toyocie tego nie ma, jest po prostu duża przestrzeń
~Darek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bobra i wydajna jak na tak obszerne wnętrze. Ja dodatkowo założyłem klimatyzacje i to doskonały wybór w tym aucie bo w lecie w mieście beziej jest jak w piekarniku!!!
~zuraw52@wp.pl
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bardzo wydajne i szybko sie nagrzewa. Brak blokady wlotów powietrza w środku deski roździelczej. Boczne można po prostu obrócić o 180 stopni i sprawa załatwiona.
~K&M
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak dla mnie bez zarzutu. Szybciutko się nagrzewa, w mig odparowuje cle auto. Wentylatora praktycznie nie slychac. Dopiero ustawiony na wyższy poziom daje o sobie znać.
~Tamronick
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ogólnie OK, tylko klimatyzacja słabo sobie radzi w tak dużej objętości powietrza, jaką się wozi w tym aucie. Lepiej jest z ogrzewaniem.
~wiesio53
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
klimatyzacja dziala bez zarzutu,szybko chłodzi i grzeje, tu nie mam zastrzeżeń.
~pracin76
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
na poczatku ciezko wyczuc, ale potem jest ok. latem ciezko - nie ma klimy.
~witold
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bez zachwytów i bez narzekania. Bardzo szybko się nagrzewa.

Toyota Yaris Verso – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~adizet@onet.eu