Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW 2017-2020 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yarisman
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Doskonała wysokość przednich foteli. Same w sobie są super - szczególnie na plecy (kręgosłup)! Stosunkowo dużo miejsca w kabinie z przodu. Trochę za mało z tyłu. Brak kieszeni w tylnych drzwiach. Stosunkowo ograniczona pojemność bagażnika. W autach tego segmentu bywa większa. Niewyrównana podłoga bagażnika po złożeniu tylnych oparć.
~Yyy
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Jak na auto o długości 4m w środku jest na prawdę dużo miejsca -zarówno z przędzy, jak i na tylnych fotelach. Mogłoby być trochę szerzej, ale to nie ten segment, żeby zabierać 5 rosłych osób w daleką podróż. Plastiki i tapicerka są dobrej jakości (choć w najniższych wersjach wyposażenia są twardsze i brzydsze).
~Jan
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Plus za wysokie położenie przednich siedzeń. Przestrzennie w kabinie z przodu, a słabo z tyłu (zbyt wąska tylna kanapa). Brak kieszeni z tyłu przednich oparć. Brak kieszeni w tylnych drzwiach. Stosunkowo mała pojemność bagażnika. Niewyrównana podłoga bagażnika po złożeniu tylnych oparć.
~Polecam!
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Bardzo dużo miejsca na nogi iw pierwszym i w drugim rzędzie (nie porównuje do Octavii). Dużo miejsca nad głowami (o wiele więcej niż w Octavii). Na szerokość tyle ilu się można spodziewać po aucie miejskim -jest ok, ale mogłoby być ciut szerzej.. Bagażnik ok jak na segment B.
~Yaris
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Jak na 180 cm wzrostu dla mnie jest w porządku. Przyzwoity zakres regulacji góra/dół, przód/tył. Sam za sobą usiądę bez większych problemów. Od biedy 5 dorosłych osób się zmieści, ale tylko na krótkie trasy. Jest isofix, więc można montować fotelik dla dziecka.
~Tomasz
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Mam 194cm wzrostu a mimo tego za kierownicą mieszczę się swobodnie. Poza tym co dla mnie istotne, konsola środkowa nie jest mocno rozbudowana, co pozwala mi mieć komfort na wysokości kolan co również nie jest standardem w tej klasie.
~Greg
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu - przestrzeni jest dużo . Gorzej z pasażerem za kierowcą jeśli nisko ustawimy fotel. Na długie trasy raczej wóz dla 4 osób - ale to w większości samochodów tak jest
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Jak pisałem wyżej, jak na tę klasę samochodu zaskakująco dużo i z przodu, i z tyłu. Bagażnik - wiadomo nie jest to duże kombi, ale do codziennej eksploatacji jest wystarczający.
~KJN
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
W stosunku do długości auta bagażnik jest mały a miejsce na tylnych fotelach ograniczone
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
6,1
6,6
~Boro1
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
bardzo dużo miejsca jak na autko tej klasy, z przodu i z tyłu mieszczą się wysokie osoby,
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017