Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d (45) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Niestety największy mankament tego auta. Problemy z "jedynką", wstecznym i okresowo ze zmianą z biegu drugiego na trzeci. Nie jest to na pewno precyzyjna skrzynia. Przełożenia są za długie.
~K.K
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Trzeba się nauczyć innej koncepcji "wbijania" wstecznego i tu jest problem. Poza tym nie jest miękka i tego też trzeba się nauczyć ale działa poprawnie
~Marcin K
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Twarda dzwignia zmiany biegów, jeździłem różnymi samochodami ale to najgorszy mechanizm zmiany biegów, sama skrzynia fajnie chodzi ale też za krótkie przełożenia
~Robert
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Do tej skrzyni i tych przełożeń trzeba się przyzwyczaić i jest pięknie.Biegi wchodzą bardzo precyzyjnie i lekko, z odczuwalnym kliknięciem, co mi się bardzo podoba.
~Andrzej z Dursztyna
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Mały dystans pomiędzy biegami 1, 3 i 5 przez co często dochodzi do np. włożenia biegu numer 3 zamiast 1. Biegi wchodzą raczej twardo i mało płynnie.
~olsen egon
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
nie mam większych zastrzeżeń. mimo, że 5 biegów to do tego auta w zupełności wystarcza, nie trzeba tyle wachlować co skrzynią 6 biegową
~yaris2012
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Czasem nie wchodzi wsteczny od razu, a dwójka to jakiś koszmar, wchodzi jak w matizie ... Zupełnie niedopracowana. Na plus krótkie przełożenia.
~jonny
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
6- biegów jak dla mnie strzał w 10-tkę. Biegi wskakują bez zarzutów- nie zgodzę się z jednym z komentarzy że biegi czasem nie wskakują.
~Olaf
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Co do skrzyni to rzadko używałem 6 biegu bo dopiero się go wrzuca przy prędkości około 110 120 ale ogólnie nie mam zastrzeżeń.
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Skrzynia biegów działa normalnie. A jak ma działać? Wstecznego nie da się wrzucić kiedy jedzie się szybko do przodu.
Toyota Yaris III Hatchback 5d