Lista ocen Volkswagen Bora Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW 1999-2003 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafels8811@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
przycisk od podnoszenia szyby przestał działać ale naprawiłem sam, gdy kupowałem nie zauważyłem że od kompresora urwane jest sprzęgło magnetyczne, ale udało mi się ze szrotu załatwic używane, raz wypięła mi się koska za licznikiem i trzeba było wyciągnąć licznik bo nie pokazywało prędkości ale to drobiazgi w większości reperowane samodzielnie bądź po przyjacielsku
~kozaczi@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Ja robiłem auto pod siebie: wszystkie elementy eksploatacyjne wymieniłem: akumulator,wszytkie filtry,płyny,wyciweraczki,rozrząd z pompą wody, poł roku jeżdze i nic nawet najdrobniejszego się nie stało, a musze przyznać że nie oszczędzam auta
~Jaro
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Zamek tylnej klapy - mikrostyk. Napędy szyb. Gumki stabilizatora, palące żarówki, klosze lamp przednich - matowieją. Minusem, są te gumowane plastyki - ale taki urok tamtych czasów.
~Lukkk
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Marka VW jest naprawde solidna i raczej trzeba wymienic rzeczy zuzywajace sie typu klocki czy olej,to jest jej wielki plus.
~maciek@dzi9.com
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Urwała mi się gałka sterująca lusterkami, tworzywo deski rozdzielczej bardzo łatwo uszkodzić, szczególnie przy włączniku świateł.
~Jacek
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Elementy są wykonane b. dobrze, nieźle spasowane, jakość może nie ta co w Audi, ale nie ma na co narzekać.
~zyzio222
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Zdarzają się jakieś małe usterki ale dość proste do usunięcia(brak światła w bagażniku, itp.)
~ARTI_ONE
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Czasami coś zaskrzypi albo spali sią żarówka ale to normalne podczas eksploatacji auta.
~Henry
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
W tym wieku auta niestety strasznie denerwująca sprawa trochę skrzypiące fotele
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
6,7