Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (433)

~jarekon@op.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
jak dla mnie znakomita, przyzwoite przyspieszenie, brak turbodziury ale jak mi dupki lewe paliwo sprzedali to pompowtryskiwacz stanął, zamienników nie ma a oryginał u szewczyka 2040zł!!! (Silnik)
3,8
~Kathy
Sedan 1.6 100KM 74kW
pomimo technicznych niedociągnięć samochód oceniam na 5. Ma świetną prezentację, jest bardzo wygodny a do tego ma wspaniałe hamulce (takich mocnych hamulców nie spotkałam w żadnej innej marce)
~Janek C.
Sedan 1.6 100KM 74kW
auto spisuje się bez zastrzeżeń. jak na polskie drogi zbyt niskie zawieszenie. należy szczególnie uważać na wszelkie nierowności na jezdni. Kilkakrotnie zdarzyło sie, że zahaczyłem jadąc po drogach publicznych, gdzie nie było stosownych znaków ostrzegawczych
~jurisdicus@box43.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
na pewno jest to jeden z najdroższych samochodów tego segmentu na rynku, ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to przynajmniej "wiesz co masz"
~Wronas
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
ogolnie bardzo dobry samochod moze nie najlepszy w klasie ale za to najbardziej prestizowy i elegancki
2,7
~kmirek@ellaz.pke.pl
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Jeżdżę od kilkunastu lat różnymi VW (Passat - 350tys. km, wymianie uległa tylko pompa wody, nie wymieniam części typu klocki ham. amortyzotory,łożyska kół) i stwierdzam, że marka idzie na dno. W skrzyni biegów najprawdopodobniej oś satalitów przekładni głównej wysunęła się z kosza "wywalając" w obudowie dziurą o powierzchni 4cm kw. Serwis w Polsce "do kitu", zaproponowali wymianę skrzyni biegów za 7.000 PLN gdyż nikt z nich nie umie wymienić...
~Eryk84
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Wiadomo auto nie jest idealne, ale w ocenie ogólnej jestem bardzo zadowolony z mojej wersji VW Bory.
~jozef.r@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto idealne dla dwóch osób na dlugą trasę. Cztery osoby też mają dobre warunki na trasie np. do 50km. (Silnik)
~Flesz
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jeśli dobrze dobierze się instalacje LPG samochód nie traci na elastyczności, a i spalanie nie odbiega zabardzo od norm podanych przez producenta. (Silnik)
~kawa48@op.pl
Sedan 1.6 FSI 110KM 81kW
auto generalnie fajne,zrywne i jak trzeba to ma bucika...
Volkswagen Bora Sedan