Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (433)

4,1
~był i nie ma
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
miałem lepsze wyobrażenie przed kupnem, ale ogólnie nie jest żle
3,5
~kamciu
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
ogolnie dobrze ale nie doskonale.cos tam sie nieraz popsuje silnik w miare dynamiczny malo pali.tani w utrzymaniu .czesci dosc tanie.
~lord
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
mlode auto maly przebieg wiec na razie bez usterek i niewiele moge na ten tamt powiedziec , auto sprawia wrazenie solidnego i masywnego , grube drzwi daja poczucie bezpieczenstwa oprocz tego 4x poduchy , natomiast kilma sprawia ze latem jazda to przyjemnosc , niemniej jednak auto ma 105 koni i po wlaczeniu climatronika czuc ze moc spada wg mnie te 10-20 koni wiecei ji by bylo super !
~lidia_legat@spsa.com.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Generalnie VW oferuje modele samochodów w bardzo ubogim wyposażeniu standartowym. Konkurencja oferuje radia standartowo, a w VW brak okablowania ! A co z poduszkami (ich ilość) ?
2,9
~PiotrNiezadowolony
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Nie polecam. Niemcy skoncentrowali się na Golfie IV i silniku TDI. Bora 1.6 to taka druga woda po kisielu. Zrobiona dla załadania dziury w segmencie.
~Krzysztof melpom@02.pl
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
bora-to moje jedenaste auto-w tym 4vw-powiem tylko tyle można jeździć tym co komu się podoba-bo dziś nie ma już kiepskich aut-ale ja pozostane przy VW-AUDI-obym tylko nie przechwalił tego świetnego auta!moje następne to tez będzie coś z pod znaku VW-AUDI
~artus27
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
moja bora ma wzmocniony silnik do 147 KM więc nie mam co narzekać (Silnik)
~MaRo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dobry ON i pali od kopa niezależnie od warunków i pory roku. Moc wystarcza do spokojnego poruszania się po polskich drogach. Ale na trasie wyprzedzanie trzeba \"planować\". (Silnik)
~borowik
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
skrzynia 6 - krótkie przełożenia a więc doskonałe przyspieszenie na każdym biegu. Na trasie przy prędkości 140km/h wyprzedzanie na 5 - 6 biegu to poezja (Skrzynia biegów)

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arek K.
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Silnik pracuje idealnie. Żadnych problemów z paleniem w niskich temperaturach. 115 KM daje już całkiem dużą przyjemność z jazdy. (Silnik)
Volkswagen Bora Sedan