Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (433)

~Rasta87
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto użytkuje 4 lata, zakupu dokonałem w 2015 roku z przebiegiem 261000km obecnie ma 307020km przez okres użytkowania nie miałem poważniejszych usterek. Jedynym mankamentem tych samochodów B podobnie jak w golfie 4 generacji są zapiekające się tylne zaciski hamulca. Zawieszenie bardzo wytrzymałe, rzadko się wybija. Czy kupiłbym borę jeszcze raz? Zdecydowanie tak! Samochód godny uwagi.
~Paweł
Sedan 1.6 100KM 74kW
Jak na auto niespełna 13 letnie jest w świetnym stanie. Na razie mnie nie zawiodło i tej myśli się trzymam :)
3,8
~Ja-Radom
Sedan 2.0 115KM 85kW
Beznadziejnie. Sprzęgło wymieniałem dwa razy, raz popsuła sie klimatyzacja, raz komputer. Żałuje ze bory nie sprzedałem bo już włożyłem w nią prawie tyle ile za nią dałem w salonie. A i uważajcie na salony VW. W niektórych serwis jest poprostu do ....!!!! Paliwo pije jak smok. Trzeba się oswoić z częstym tankowaniem. Gdyby samochód sie nie psuł, byłby idealny.
4,1
~Verb
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Niewymagające auto... tanie w utrzymaniu, i dość ładne.
3,5
~s.wysokinski@wp.pl
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
rozleciał sie po 115000, regeneracja głowicy, wymiana pierścieni i uszczelniaczy trzonków zaworów. do tej pory nie udało się go doprowadzić do całkowitej sprawności, przed awarią praca motoru była zadowalająca (elestyczność), w tej chwili nie wiem gdzie podziały się konie mechaniczne (przynajmniej 20% pasie się nie tam gdzie powinny) (Silnik)
~Andrzej -Wałcz
Sedan 1.6 100KM 74kW
Jest bardzo sztywna -dosyc cięzko porusz sie gałka skrzyni biegów. (Skrzynia biegów)
~kruszynski.tomasz@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
wydaje się, że to jest to o co mi chodziło. Jedyny mankament to mimo olbrzymiego bagażnika, otwór - klapa do niego bardzo mała. Byłoby lepiej gdyby klapa bagażnika była połączona z szybą. Wtedy wlot bagażnika byłby imponujący i nie byłoby kłopotu z wsadzeniem dużych przedmiotów.Genrelnie - szerokiej i nie dziurawej drogi!!!!
~jrk.sanok
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
jak dla mnie to bardzo dobre auto, polecam ;) chodz z częściami to różnie bywa :)
~kurek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
ogolnie polecam kazdemu kto chce auto ktore pali malutko i do ktorego na kazdym rogu mozna kupic niedrogo czesci itd.akurat autko na codzien

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~darek
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Ogólnie silnik pracuje dobrze, ale przy 2200 do 2300 nabiera dziwnych ibracji najbardziej zimą i troszke buczy dlatego przeciętnie. (Silnik)
Volkswagen Bora Sedan