Lista ocen Volkswagen CC (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Raffin
Coupe 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Z tyłu z dziewczyną się nie położysz :⁠-⁠) Fotele z przodu trochę za wysoko bo lubię dość nisko siedzieć , ale jakoś się przeżyje
~Woj
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Z przodu super, z tyłu przydałoby się więcej miejsca na nogi i nad głową (wysocy pasażerowie mogą dotykać podsufitki)
~adam_pospiech
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Idealny samochód dla 4 osób. Przy wsiadaniu należy się nieco schylić - jest dosyć niski. Miejsca w aucie pod dostatkiem.
~Adrian
Coupe 2.0 TDI CR DPF 177KM 130kW
Tutaj jest bardzo dobrze, a bagażnik pojemny - 2+2 i namiot na tygodniowy wypoczynek z luzem.
~Tomaszz
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Jak jest każdy widzi średnio z plusem , ten dach nisko robi swoje . Z tyłu bardzo słabo
~Jakub
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
przez cały czas użytkowania nigdy nikt nie jeździł z tyłu na dłuższą trasę. Z przodu super komfortowo
~Maestro
Coupe 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Z przodu bardzo dobrze chociaż nisko. Z tyłu - tylko dla osób poniżej 180 cm lub dla dzieci.
~Maestro
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Z tyłu nie będą wygodnie podróżować osoby powyżej 185 cm - brak miejsca nad głową. Dużo miejsca na kolana.
~dolnoślązak
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Nic dodać nic ująć pod warunkiem wzrostu średniego 170-185 cm dla kierowcy i pasażerów.
~mirek
Coupe 2.0 TDI CR DPF 177KM 130kW
dla kierowcy i pasażera to i owszem ale z tyłu... a co to mnie obchodzi przecież to ja jestem kierowcą.