Lista ocen Volkswagen CC (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~em
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
miejsca więcej niż w Insigni (miałem Kombi). Szcczególnie dla kierowcy i pasażera przód. Tył - nie oszukujmy się - dwa foteliki lub dwójka dorosłych - MEGA KOMFORT. 3 dorosłych - ścisk.
~Ali G
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem zaskoczony. Podróż dla 4 osób wygodna i komfortowa pod względem przestrzeni. Bagażnik też niczego sobie (pojemny). Naprawdę duży plus za połączenie wyglądu coupe i praktyczności sedana.
~Zaxmi
Coupe 2.0 TDI CR 170KM 125kW
Mając 181 i robiąc kilometry największy minus to prawy plastik przy kolanie jest przy twardy oraz od góry przy kluczyku potrafi kolano nieraz się obić. Z tyłu w miarę dużo miejsca.
~Mec
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Bardzo dużo, oprócz miejsca na głowę z tyłu. Po bokach 1,87 m max., na środkowym miejscu z tyłu (w wersji 5-miejscowej) max. 1,80 m. Na nogi bardzo dużo miejsca.
~Rafał
Coupe 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Pozycja dla kierowcy jest bardzo dobra (każdy się tu odnajdzie). Pasażerowie tylnej kanapy będą podróżować wygodnie pod warunkiem, że nie mają więcej jak 185cm wzrostu. Coś za coś.
~venY
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Coś za coś atrakcyjna linia dachu sprawia że większe osoby mogą mieć problem z wsiadaniem na tylną kanapę u mnie jeżdżą tam dzieci więc problemu nie ma.
~Krzysztof
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Przestrzeni jest wystarczająco na pewno, bagażnik duży, auto wygląda bardziej sportowo niż passat ale jak dla mnie zero straty na przestrzeni czy użyteczności.
~MU
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Z przodu bardzo duży komfort. Niestety z tyłu daje się we znaki zcięty dach. Wysokie osoby (powyżej 180 cm) z bujną czupryną szorują o podsufitkę.
~woland
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Z przodu bardzo wygodnie, z tyłu do 182cm wzrostu też, powyżej głowa dotyka dachu. Dłuższa jazda w trzy dorosłe osoby z tyłu nie należy raczej do przyjemności.
Dziennik kosztów dla Volkswagen CC
7,6
9,5
~keraj79
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Bez zastrzeżeń. Niżej nad głową i dla osób powyżej 180 cm moze być uciążliwe. Jesli konieczne wożenie fotelika z dziećmi, brałbym limuzyne lub kombi