Oceny Volkswagen Golf II 1.6 72KM 53kW 1986-1991

Najnowsze oceny Volkswagen Golf II 1.6 72KM 53kW 1986-1991

3,6
~zlosliwy-chochlik
Hatchback 1.6 72KM 53kW
auto juz nienajmlodsze ale wciaz dosc popularne na naszych drogach. Moim zdaniem dobre auto dla mlodych kierowcow ktorzy dopiero zaczynaja poruszac sie w ruchu drogowym i nabieraja doswiadczenia jako kierowcy. polecalbym to auto osobie ktora planuje kupic swoj pierwszy w zyciu samochod, a ktore nie dysponuje na codzien duzymi srodkami finansowymi np studenci, uczniowie. Auto mozna nabyc juz za niewielkie pieniadze a i utrzymanie auta nie jest...
~Maynard
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Świetna fura.23 lata na karku i nadal w świetnej formie.Nie psuje wogule.poprzedni właściciel bawił się tym autem w street racing czyli fura nie miała lekko,a mimo to i tak się trzyma.zawieszenie wybite ale na przeglądzie okazało się że od nowości nie było wymieniane!!!!.Które inne auto by tyle wytrzymało?Korozji nie ma prawie wogule.tylko w miejscach gdzie były zadrapania itd.Miałem o 10 lat młodszego i o wiele bardziej zadbanego fiata i pod...
~Darek kujawski@chojnice.pl
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Cóż trafił mi się naprawdę dobry egzemplarz z niskim przebiegiem. Ponadto auto kupiłem tydzień po TUV w niemczech. Miało wymienione: -końcówki -akumulaor -układ wydechowy ok kolektora do końca -amortyzatory. Nie widać wycieków, kierownica się nie trzęsie, i ogólnie z auta jestem bbb zadowolony. 6000km miesięcznie to dobry sprawdzian, który mój Golf zdaje na 6. A dodam, że to drugi golf w domu poprzedni to 1.6Diesel z 86r. Jeżdzony w...
3,2
~lukasznysa
Hatchback 1.6 72KM 53kW
szczerze? do kitu. psuje sie wszystko w odpowiedniej kolejnosci. w bagazniku woze kilka kompletów narzedzi. teoretycznie wszystko powymieniane i poustawiane jak ma byc a odpalac na zimno dalej nie chce. zezarł mi juz tyle nerwów ze szkoda gadac. jedyny plus to zawieszenie i mozliwosc naprawy na drodze ruskim kluczem. jeszcze raz padnie na drodze to zostawie go na rowie
~Reanimat
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Jeśli auto jest pielęgnowane, odpłaci się nam niezawodnością. niestety większość kierowców posiadających golf II jest młodego wieku a tok rozumowania jest taki: \"nie ma co w niego pakować i tak mi się rozsypie po roku\". Auto zadbane jest doskonałe nie zauważyłem żadnych problemów z moim samochodem
~Mój GOLF :)
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Wreszcie trafilem na wymarzonego Golfa :) Prawka jeszcze nie mam ale niedlugo bedzie a auta juz by moglo nie byc pozniej..... Silnik chodzi jak marzenie i w bardzo dobrym stanie go odkupilem..... Jedyna wada to wycieraczka z tylu nie dziala i niewiem co z tym jest.... w kablu nie ma pradu wogole bo sprawdzalem.... Moze wy cos wiecie na ten temat???????? SUPER AUTKO !!!!!!!
~Andrzej
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Super auto. Miałem porównanie mojej II z III siostry. Niestety te nowsze już nie są tak niezawodne. Jeździła średnio 1/4 tego co ja i co chwila coś się działo. Samą pompę paliwa wymieniała parę razy (też z gazem i podobno dlatego tak się sypie). Jedyny ból to wiek - niestety trzeba coś nowszego kupić ale przez 4 lata nigdy mnie nie zawiódł i bardzo miło wspominam.
~KamilW
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Auto od dnia zakupu jeździ bez poważnej naprawy, nigdy nie zawiodło na drodze. Koszty jakichkolwiek napraw są śmiesznie niskie. Kompletny brak skomplikowania konstrukcji, każdy kto kiedykolwiek naprawiał malucha poradzi sobie z naprawą golfa. Polecam
3,5
~smilenigga
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Autko godne polecenia, jeszcze mnie nie zawiodło, jest na tyle wyrozumiałe, że jak ma nawalić to zawsze odpukać w pobliżu domu. Przejechałem nim już Polskę w zdłuż i w szeż i zrobie to pewnie jeszcze nie raz. Jeśli się ktoś wacha z kupnem to niech przestanie sie rozczulać i niech wyklada kaske. Nie pożałujecie
~Maciek (warszawa)
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Ja jestem z Golfa bardzo zadowolony. Polecam wszystkim, ktorzy chca jezdzic tanio i miec pewnosc, ze samochod nie odmowi z byle powodu posluszenstwa.. Moze nie jest piekny ale pewny! Jest swietny pod wzgledem prowadzenia, "wyczucia" auta, dopasowania do kierowcy. Masa czesci nowych i uzywanych - bardzo tanich! Poza tym to kultowy samochod i nie dziwi mnie fakt, ze byl niemieckim hitem.