Oceny Volkswagen Golf II 1.8 GTI KAT 107KM 79kW 1987-1991

Volkswagen Golf II 1.8 GTI KAT 107KM 79kW 1987-1991 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf II 1.8 GTI KAT 107KM 79kW 1987-1991

~camel [email protected]
Volkswagen Golf II
niczego mi w nim nie brakuje, jest elektryka lusterek , szyb, podgrzewane spryskiwacze, półskorzana tepicerka, reflektory xenonowe, klima, centralny zamek, gaz, tani w eksploatacji, przegania bez problemu niejedną nową fure.
~mosfet 30.
Volkswagen Golf II
Trzymam go bo lubie nim jezdzic , w dalsze trasy juz nie jezdze ze wzgledu bezpieczenstwa mam drugi i bezpieczny samochod wiec wole nim ale tym jezdze mozliwie czesto -polecam jako pierwszy samochod , za ta cene trudno o lepszy samochod ,zadne nawet 10 lat mlodsze Tico czy podobne nie maja nawet szans.
Volkswagen Golf II
Gdyby ktoś zaproponował mi, że jest w stanie złożyć z mowych oryginalnych niemieckich części takie auto, kupiłbym bez chwili zastanowienia. Golf II GTI to samochód, który ma w sobie to coś

Usterki Volkswagen Golf II

Volkswagen Golf II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Damian
Volkswagen Golf II
ten model trzeba pokochac albo znienawidzic...ja pokochałem Z resztą jest surowy i bez polotu ale w wersji GTI Wolfsburg Edition to MAGIA...
~chrupek
Volkswagen Golf II
jak na te pieniadze co kosztowal moj golf to super wypas dalem 2700 :))
Volkswagen Golf II
bardzo dobry samochod za niewielkie pieniadze, czasem cos zawodzi, ale nigdy na tyle by nie mogl jechac dalej, i zawsze mozna to tanio naprawic. Dlatego nawet starsze golfy bywaja swietnie utrzymane
~ted
Volkswagen Golf II
chyba mogłobybyć lepiej, ale czrgo można wymagać od prostego Golfa
Volkswagen Golf II
skrzypi tylna półka oraz deska z przodu, nie działa tylny spryskiwacz,
~tyski
Volkswagen Golf II
silnik bardzo łdnie pracuje:) na obrotomierzu mam 7 tys. obrotów a on sie kreci jeszcze wyzej (Silnik)
~chosen
Volkswagen Golf II
Zdecydowanie jedna z najlepszych rzeczy w tym samochodzie... GTI to GTI =] (Silnik)