Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.6 100KM 74kW 1995-1997 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mietek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Dla mnie na 5 ponieważ jest to drugi samochów w rodzinie to wymagam nie tyle komfortu co bezproblemowego użytkowania.Jest może toporne ,ale bardzo trwałe i miedzy innymi z tego powodu kupiłem kolejnego Golfa III - dodaję ,że poprzedniego sprzedałem tylko dlatego ,że nie miał klimatyzacji co jest uciążliwe latem.
~nolls nolls@poczta.fm
Hatchback 1.6 100KM 74kW
ekstra super sie prowadzi ani za twardy a ni za miekki :) choć tylne amortyzatory szybko siadają i przy jeździe w 5 osób lubią dobić... możliwe że to poprostu najwyzszy czas na zmiane:)
~regitmc@tlen.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Twarde zawieszenie nawiązujące troche do sportowego. Nisko zawieszony, co może powodować trudności z wjazdem na krawężnik. Trzyma się zajebiście drogi, nawet na ostrych zakrętach.
~silentsun@wp.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
calkiem niezly .... w moim golfie zalozylem szersze opony (na alu- felgach) 195/55/15 spisuja sie calkiem niezle
~Golfiarz :D
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Hmmm... nie bierzcie tej oceny pod uwage :D. U mnie autko jest postawione na sportowych amorack i kapciach 195.
~Marek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
zawieszenie nie wytłumia wybojów, poza tym załorzenie dobrych opon skutkuje bardzo dobrą stabilnością i łatwością prowadzenia.
~Patryk
Hatchback 1.6 100KM 74kW
układ jezdny to kompromis między komfortem jazdy a prowadzeniem
~dejvidoo
wspomaganie problemy