Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1991-1997 (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Panicz
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
zeby doprowadzic do powaznej usterki w tym aucie (mowie oczywiscie tylko o silniku 1.9d) trzeba byc naprawde nietuzinkowym rzeznikiem lub po takowym kupic auto. jesli to auto jest uzytkowane w sposob normalny lub chociaz zblizenie do uzytkowania normalnego odwdzieczy sie bezawaryjnoscia. te silniki robia pol miliona bez remontu a przez tyle lat cholera wie ile razy byly krecone i kto tym autem jezdzil i nie jest to zaden mit
~Gwiazdkaa323
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
zależy co padnie...mnie najgorsze przytrafiło się; przegryziona rurka od ropy ta co idzie do silnika(podejrzewam tu szczura) strzelony przegub wew (ściągało mi kierownice i stukało przy bardzo małej prędkości i przy ponad 100km/h) aha i raz wysiadły mi wycieraczki na skrzyżowaniu gdy padał deszcz ale okazało się że to tylko jakaś drobnostka. i chyba tyle...autko niezawodne
~Niemy_Gda
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Zawiódł mnie tylko raz, w zimię kiedy po 4 dniach chciałego go odpalić i spalił mi się rozrusznik razem z bendixem... Poza tym incydentem jest bardzo dobrze. Warto sprawdzić po zakupie stan rozrusznika, szczotek alternatora i czy mamy dobre ładowanie, ja tak nie zrobiłem ale mam nauczkę na przyszłość.
~Radecki
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
-RDZA ! RDZA ! RDZA ! Na tylniej klapie w okolicach zamka ! Naprawa nie wchodzi raczej w rachubę - trzeba kupić nową klapę! - 500zł? - RDZA - układ wydechowy - wymiana - 400 zł! - Wyciek z chłodniocy - 400 zł + 2 piwa dla znajomego za zcholowanie...
~Cezar
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
SPRZEGŁO, automatyczny napinasz sie rozpadl i grzechotał, obudowa filtra powietrza, 3 razy robione cale zawieszenie (tuleje na wahaczah, gumy na belce skretnej, amory i odboje), drazki ukladu kierowniczego, maglownica,
~zastanawiaj
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jestem zachwycony! (a miałem różne samochody kupiłem go na"tyranie"na 1rok a nie wiem czy się z nim rozstawać gdyby miał klime był większy miał mocniejszy motor i wspomaganie to napewno bym go zatrzymał na dłużej
~Tomek
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
nie zdarzyły mi się jeszcze poważne usterki poza uszczelką pod głowicą ale to nie problem z wymianą i z ceną części zamiennych
~Jędrzej
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Tu narazie bez komentarza, mam za krótki okres ten samochód żeby zdać z tej części relacje.
~starszak
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Absolutnie rzednych.Cieżka ekspoatacja.Odpalany kilkanaście razy dziennie i krotkie trasy po mieście.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
~Yorgi
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
miałem pecha i padła mi głowica po 160 000tyś ale to podobno niestety norma w tych dieslach
Volkswagen Golf III Hatchback