Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1991-1997 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jędrzej
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Najwygodniej siedzi się w 4 osoby średniego wzrostu, przy 5 osobach jest już zdecydowanie niewygodnie. Jeżeli chodzi o schowki i ogólne miejsce na nogi, bagaż podręczny w kabinie to jest go pod dostatkiem, duże schowki w drzwiach, duży schowek, ogromna kieszeń pod radiem i pod ewentualnym podłokietnikiem sprawia że można zmieścić tu naprawde sporo rzeczy. Nie moze sie jednak mierzyć z Passatem w tej kwestii.
~starszak
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Dla kierowcy i pasarzera bardzo dobrze.Nawet dużo lepiej niż nowszych golfach.W nowych madelach szyba jest bardziej położona i w rezultacie słupek ma się bliżej głowy.Tu jest wrażenie większej przestrzeni.Z tył juz normalnie tak jak w w sumie małym kompaktowym autku.
~gebek1@wp.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
przestrzeń jak na tą klasą samochodu jest doskonała. ja (186cm wzrostu) mogę się z tyłu rozkładać nie przeszkadzając współpasażerowi :) przy trzech osobach z tyłu też jest możliwie. kierowca i pasażer z przodu także mają doskonałą przestrzeń do usadowienia się wygodnie
~mirras
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Przestrzeni spoooro, bagażnik olbrzymi. Na tygodniowe wakacje jechaliśmy Golfem w 4 osoby i wszyscy jechali komfortowo, a pojemność bagażnika uzmysłowi fakt że w tej czwórce były 3 kobiety :P
~koper
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
glownie jezdze jako kierowca i nie narzekam na brak miejsca i wygode.mysle ze pasazerom tez nie jest najgorzej biorac pod uwage gabaryty auta.napewno jest troche ciasno przy 5 osobach
~Niemy_Gda
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Dużo miejsca - coś czego nie ma w przyszłych generacjach tego auta. Zanim to docenisz - wsiądz przed zakupem w Golf\'a IV a potem w III.. bez porównania.
~Cezar
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
jak na te klase samochodu to na 5-cio osobowa rodzine wystarczy. ponadto pojemny bagaznik. wiele razy samochod robil za ciezarowke i dawal rade.
~Jagodnik
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
z przodu super, mam wersję 3-drzwiową, do tyłu ciężko się wsiada, ale w moim przypadku w 98% jeżdżę sam. Mam 2-gie rodzinne autko.
~daniel.mik@onet.eu
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Z przodu jest wystarczająco miejsca, nawet dla wysokiego kierowcy, z tyłu też wystarczająco, duży i głęboki kufer.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
~GOLF III 1.9d 5d
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Zdecydowanie spodoba sie wyższym kierowca... nie beda udeżać o dach...a to już dużo. Natomiast mało miejsca na nogi z tylu
Volkswagen Golf III Hatchback