Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1991-1997 (32) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~starszak
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Bardzo dobrze znosi nasze drogi.Mam go bardzo długo,zrobilem już trochę kilometrów i nie wymienialem absolutnie nic w zawiaszeniu.Już choćby ze starości mogłoby sie coś zepsuć.Nic nie stuka.Przeglądy przechodzi bez problemu/rzetelne/Jeżeli chodzi o charakterystykę to jest dobrze zestrojone do silnika.Bałbym się nim szybciej jechać ale do mocy 64 koni jest ok.No może jest trochę za twarde,tu taka dygresja,to jest rzecz gustu ale nie wiem...
~Niemy_Gda
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Układ jezdny może nie powala na kolana, ale jest wystarczająco dobry do jazdy z punktu A do punktu B. Trochę twardo na pierwszy rzut oka, ale można się przyzwyczaić. Przy wymianie zawieszenia warto zainwestować w dobrej jakości zamienniki (LEMFORDER), żeby po pół roku nie inwestować w to samo.. (CHIŃSZCZYZNA)
~Jędrzej
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Układ jezdny niestety jest moim największym rozczarowaniem, nawet w wersjach ze wspomaganiem kierownicy lawirowanie golfem po ciasnym parkingu czasami jest nielada wyzwaniem, ale to chyba taki klimat starszych aut, niemniej jednak można się do tego przyzwyczaić i przy okazji sporo nauczyć ;)
~xyz
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
super prowadzi sie tak jak chcesz z tym samochodem mozna robic co sie chce w zimie na zimówkach zaden snieg nie straszny ten samochod idzie jak traktor. (zakładamy ze jedziemy na Michelin)
~Panicz
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
jest ok, jest jakis komfort, w zakretach trzyma sie tak sobie... nie jest to auto sportowe. zawieszenie jest, proste wytrzymale, czesci tanie. dosyc slabe hamulce
~P.
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Moze nie trzyma sie rewelacyjnie drogi ale tez przy tym silniku duzo nie trzeba wymagac , wystarcza wymiany eksploatacyjne a z zawieszeniem jest wszystko ok.
~pstryk
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Od kiedy wymieniłem amortyzatory, końcówki drążków, tuleje i swożnie oraz poduszki amortyzatorów, odboje, jazda jest nad wyraz przyjemna.
~Radecki
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Na zakrętach jadąc koło 100 jest bardzo dobrze .. powyżej mam tendencje do lekkiego przyciskania hamulca. Przy wybojach strasznie stuka tylnie zawieszenie ...
~Tomek
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
twardy i wytrzymały, zaraz po sprowadzeniu z Holandii wymieniłem amortyzatory przód i tył i jeżdżę po fatalnych drogach -nie mam z nim problemów
~golfIII
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jak na Polskie dziury (też na Węgrzech trochę nim jeździłem) to spisuje się znakomicie. Trzeba tylko uważać na sworzeń i na czas wymienić.
Volkswagen Golf III Hatchback