Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1991-1997 (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jędrzej
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
W starszych "podziadkowych" modelach na pewno trzeba będzie przed zimą rozbierać schowek celem ponownego nałożenia filcu na kratki wentylacji, sęk w tym że te fabryczne po latach odpadły/wykruszyły się i klapka regulacji ciepło/zimno działa, ale powietrze nie trafia do tego kanału do którego trafić powinno, i dla przykładu zimą mamy ciągle zimne powietrze, mimo że nagrzewnica jest sprawna.
~Niemy_Gda
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Wentylacja dobra, ale trzeba pamiętać o wymianie filtra kabinowego chociaż raz na 2-3 miesiące - inaczej brzydko pachnie w kabinie. W zime o dziwo bardzo szybko się nagrzewa i po paru minutach jest dosłownie \"sauna by VW\" ;) o niebo lepiej niż w Oplu, bądź BMW... (Znajmego E36 w porównaniu z moim Golf\'em to jeżdżąca lodówka)
~Karlos00
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Słaby nawiew na przednią szybę i wieje tylko w środek także miałem problem z parą, ale wywalony filtr to i wentylacja sie poprawiła, tylko że teraz lato i nie wiem czy to rzeczywiście pomogło
~Szkudnik
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jak chciałem zimne było zimne, jak chciałem ciepłe, to było ciepłe powietrze. Brakowało mi klimy ( w zasadzie to był jedyny powód dla którego sprzedałem auto).
~mirras
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Zawsze mi się wydawało że w tych Golfach to montowali takie mini piece kaflowe w kokpicie :P Jak się nachajcuje to można w gaciach siedzieć nawet zimą :P
~starszak
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Ogrzewanie rewelacja jaby miał nagrzewnice od LT-ka.Wentylacja juz bardzo przeciętnie.Auto nie ma klimatyzacji więc jest normalnie jak w każdym aucie.
~gebek1@wp.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
dla kierowcy i pasażera można ustawić bardzo dobrze nawiewy, ale pasażerowie z tyłu mogą być "niedopieszczeni" pod tym względem
~golfIII
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Trzeba pamiętać, żeby wymienić filtr kabinowy na czas-wtedy to dmuchawa działa lepiej od klimy :) a w zimie ogrzewa się bardzo szybko.
~pstryk
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
chociaż trzeba pamiętać o wymianach filtra przeciwpyłkowego. 2x wysiadły mi biegi obrotów wentylatora.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
~uzytkownik_VW_od_1985
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Lubia spadac rury, doprowadzajce powietrze na szybe. Dotyczylo wszystkich VW i Audi, ktore mialem
Volkswagen Golf III Hatchback