Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1997 (142)

~David Mike
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Na pierwsze autko nadaje się doskonale. Przyjazne dla portfela, świetnie się prowadzi i jak na starego klonkra jest wyjątkowo mało awaryjne. Do tego możliwość ręcznej regulacji mocy, po prostu bajka. Koszty eksploatacji to grosze, a większość napraw można robić samemu. Jazda nim to czysta przyjemność ;) Do tego pięknie się prezentuje, a części do modyfikacji jest od groma.
~adamus75
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Jest to wół roboczy, w miarę tani. Brak klimy trochę doskwiera, ale da się żyć. Można kupić fiata i będzie taniej, lub forda, ale niech mi ktoś pokaże te auta w wieku 21 lat tak bezproblemowe jak vw, to niemożliwe. Po 8 latach użytkowania, pomimo cofniętego licznika uważam, że to był dobry zakup.
~LF
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Niewiele już jest na rynku tak tanich w eksploatacji samochodów. Spalanie spokojnie na poziomie 5 litrów, części za śmieszne stosunkowo pieniądze, zero poważnych usterek. Na minus tylko tragiczna dynamika i korozja. Ale jako wół roboczy tudzież wozidełko z punktu A do punktu B - perfekcyjny.
~HM
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Auto tanie w ekploatacji. w sumei niezawodne i długowieczne - GDYBY NIE BLACHA. Rdza w aucie z tego rocznika jest największym wrociem. To auto złamie się na pół od rdzy a silnik będzie dalej chodził. BRAK OCYNKU zmniejsza znacząco przewagę nmad francuzami - nawet seicento ma ocynk i sie trzyma. Golf II też go miał i trzyma się do dziś. Trójka niestety za kilka lat zniknie z naszych dróg, bo przerdzewieje do cna. niestety.
~jhosef
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Nie ma co oczekiwać po dieslu na mechanicznej pompie zbyt wiele ale zaskoczył mnie dość dużą kulturą pracy i niewielkim spalaniem. Odnosi się spore wrażenie ze silnik ma więcej niż fabryczne 75 koni. Wymaga dbania o rozrząd - ścinający się klin na wale. Przy demontażu kółka rozrządu koniecznie nowa śruba, chyba że ktoś lubi całujące się tłoki z zaworami. (Silnik)
~opinia golf
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Ogólnie dobre auto pod warunkiem że uda nam się kupić model w przyzwoitym stanie a o to jest b.trudno a wręcz graniczy z cudem. Jeśli ktoś kupuje grata z Niemiec za 3000zł to nic dziwnego że później musi więcej włożyć niż zapłacił za niego. Golf jest tani w eksploatacji oczywiście pod warunkiem, że ktoś go regularnie serwisuje. Jak się wymienia olej raz na dwa lata czy też nie sprawdza oleju w skrzyni biegów to nie dziwota ze skrzynia do...
3,2
~użytkownik25
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
auto sprawuje sie adekwatnie do swojego wieku. duzą wadą jest kółko paska rozrządu i wielorowkowego na wale korbowym ( lubi się telepać i spadać)
~Rafał
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Ogólnie jak by nie drobne naprawy które mnie czasami nękają to byłbym zadowolony!
~milko
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Golfem jeżdżę już kilka lat, jest to bardzo ekonomiczny samochodzik, ale już bardzo stary. Kupując takie auto nikt nie powinien patrzeć na rok czy przebieg tylko na stan auta!!!!!!!!!!!! Ciężko znaleźć diesla z niskim przebiegiem a nie bitego to już cud. Mój był delikatnie stuknięty z przodu ale przy zakupie miał 170tyś przebiegu czego jestem prawie pewien. Zgubiłem już 2 razy zaślepkę tylnego zderzaka holując auta kolegów:) mieszkam 40km od...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
~Driver 21
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Bardzo dobre autko:)Polubilem golfa i tak juz zostanie jest to bardzo dobre autko co mozna nabyc za nie duza kase , tanie I proste w ewentualnych naprawach i bardzo ekonomiczne - POLECAM!!
Volkswagen Golf III Hatchback