Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1997 (68) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamus75
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Dla kierowcy jest dość dużo miejsca ale tylko wtedy gdy fotel jest regulowany w kilku płaszczyznach inaczej siedzi się jak na taborecie(ja mam 187cm wzrostu) :) Z tyłu miejsca co kot napłakał, każdy kto jedzie nim tak około 50km na tylnej kanapie marudzi po wyjściu :)
~HM
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
bez zastrzeżeń. ja mam 178 cm wzrostu i mi wszystko pasuje jako kierowcy. Pasazerowie też nigdy nei narzekali. Polecam wyjęcie deski znad tylnego bagażnika - daje to użyteczną przestrzeń, do której można coś wrzucić, żeby nie latało po kabinie
~jhosef
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Wygodne fotele Recaro z regulacją. Kolumna kierownicza regulowana w jednej płaszczyźnie. Wygodnie ułożone pedału nie powodują niewygody przy dłuższej jeździe. Nawet niskie osoby znajdą ustawienie dla siebie.
~leniewiec25@o2.pl
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
głównie jeżdżę sam to nie narzekam, dwie osoby plus bagaż to jeszcze komforcik, ale 4 lub 5 osób to już tylko po mieście i to nie za daleko. Mam wersję 3d i wsiada się extra z przodu, ale do tyłu to ...
~David Mike
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Jak na tak mały samochodzik miejsca jest naprawdę dużo. Kierowca spokojnie może się rozłożyć a z tyłu spokojnie wejdą trzy osoby. Pasażer niekiedy kolanem sięgał skrzyni biegów.
~jacek25
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Kierowca - wyśmienicie dużo więcej miejsca niż w podobnych autach jak escort, bmw 3, czy civic. Natomiast z tyłu jest tragedia. Auto dla 2 osób ewentualnie 2 + dzieci
~tengu1979
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Z przodu wygodne fotele, niezle trzymają (mimo iż nie są kubełkowe) dużo miejsca, z tyłu 2 osoby średnich rozmiarów będą jechały komfortowo, 3 lub więksi trochę ciasno ale da sie żyć
~dżony
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
mam 177cm wzrostu, siedze w kubełkach od GT i jest mi wygodnie chociaż mercedesy w124 mają wygodniejsze fotele:). Ale miejsca mi nie brakuje
~Krachlik
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Czego mozna oczekiwac po kompakcie? Ano wbrew pozorom dla kierowcy i pasazera z przodu miejsc jest az nadto. Gorzej z tylu... Ale ja tam nie jezdze :-)
~LF
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
4 osoby + bagaże przez pół Polski - dało się. Z tyłu trochę mało miejsca na nogi, ale i tak więcej niż w Golfie IV.
Volkswagen Golf III Hatchback