Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1997 (62) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikrus
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
22 letni golf 1,9 TD. Blisko 500 tyś. przebiegu. Po 7 latach w moich rękach(jestem 4 właścicielem) silnik w idealnym stanie. Jedyne co może przeszkadzać to hałas. Przy prędkości 165 km/h nie słyszę już radia, ale On daje radę jechać 165 km/h!!! Ciekawostka w którą trudno uwierzyć - jakieś 3 lata temu, przez pomyłkę nalałem do niego 40L benzyny 95. W jeździe nie było żadnej różnicy, tylko przy odpalaniu zamiast na raz, to trzeba było go trochę...
~Driver 21
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Auto warte swojej ceny.Ale trzeba bardzo uwaznie wybierac egzemplarz bo wiele jest zajechanych , zaniedbanych lub przywienionych w polowie lat 90 tych na lawecie jako auto po czolowkach a potem naprawiane tanim kosztem w polskich warsztatach - negatywne opinie o tych autach to wlasnie takich osob co daly sie nabic w butelke kupujac tanio " okazje"
~opinia golf
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Auto jest bardzo drogie jak na swój wiek i standard wyposażenia, ale na 100% odzyskamy włożony kapitał u mechanika czy na stacji benzynowej, a później również drogo sprzedamy. Nie polecam jednak wydawać całych oszczędności na zakup mk3 - na pewno soć się znajdzie do roboty mimo że auto będzie "bez wkładu finansowego"
~axr
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Niestety akurat ten model który posiadam z uwagi na trochę wadliwy silnik jest za drogi w stosunku do ceny. Ale i tak wolę VW od opla czy forda chociażby za wygląd w środku. Ople czy fordy z tego rocznika pod tym względem są zacofane o 10 lat.
~Tomek
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Moim zdaniem Golf TD to precietny samochód miałem ich już kilka właśnie w wydaniu III i uwarzam że warto dopłacić więcej i kupić TDI jest zdecydowanie bardziej oszczedny i można czerpać więcej przyjemności z jazdy
~milko
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Rewelacja!!! Miałem wielkie szczęście trafiając na tego Golfa, ceny części są śmieszne, można wiele rzeczy naprawić w domu. Rozrząd kosztował 120zł, sprzęgło 300zł na niemieckich częściach
~David Mike
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Nie ma wierniejszego, bardziej niezawodnego i tańszego w eksploatacji samochodu za tę cenę. Nie zamieniłbym go na żaden inny. Eksploatacja golfika to czysta satysfakcja.
~HM
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Auto w sumei drogie w zakupie. Nadrabia dużą dostępnością niedrogich części i nieiwelkim zużyciem paliwa. idealne auto dla blacharza/lakiernika, który sam sobie naprawi blachę.
~jarekm
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Sumując wszystkie za i przeciw - samochód godny polecenie dla osoby poszukującej auta niezawodnego, taniego w eksploatacji, które nie może zaoferować szczególnego komfortu.
~jacek25
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Auto jest drogie jak na swój wiek i standard wyposażenia, ale na 100% odzyskamy włożony kapitał u mechanika czy na stacji benzynowej, a później również drogo sprzedamy.
Volkswagen Golf III Hatchback