Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi 1.9 D 65KM 48kW 1993-1999 (19)

~AŁ
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
nie spodziewałem się cudów kupując 11-letnie auto, ale po pół roku i przejechaniu 20tkm jestem zdecydowany jeździć nim jeszcze długo długo, nawet fakt, że coraz więcej dresów jeździ golfami (czyli 1. coraz gorsza opinia o marce 2. duża popularność u złodziei) nie zraża mnie
~Mateusz Z.
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Nic tylko wsiadasz i jedziesz. Silnik prosty jak budowa cepa, jak coś nawaliło można samemu wykręcić, pójść na złom i wkręcić coś nowego i jeździ dalej. Brak elektroniki to i nie ma z nią problemu. :) Auto naprawdę idiotoodporne, jendakże przy dobrym użytkowaniu buda się rozsypie już dawno ale silnik będzie chodził.
~PedroX
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Super autko!! Jestem zadowolony, planuje w przyszłości kupić Golfa IV :-)
~Grzegorz
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Tanie auto do jeżdżenia. Wymieniać trzeba tylko cześci eksploatacyjne. Z poważniejszych napraw do wymiany były przeguby wewnętrzne i uszczelnienie pompy paliwa. Poza tym to co zwykle - zawieszenie, klocki itp. Typowy wół roboczy.
~fiszman@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Poprzednio miałem MB 124 250dT, to był dopiero wózek. Golf jest całkiem inny-mniejszy, słabszy, ciaśniejszy, prostszy ale sporo tańszy. Ten samochód to prawdziwy kundel (brak drewna, podłokietnika, lakier. zderzaków), ale ciężko go nie polubić.
4,1
~tomex
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
jak na silnik bez turbo nie jest źle, jak na silnik w 10 letnim aucie REWELACYJNIE... (Silnik)
3,8
~kris
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Silnik generuje duzo drgan na wolnych obrotach.W zimie wszystko przenosi sie bardzo na karoserie.Stara niezawodna jednostka.Zaleta: naprawi ja prawie kazdy kowal,tanie czesci eksploatacyjne (Silnik)
3,5
~piotrek1961@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Bardzo dobry wózek za małą kase i małe utrzymanie.
~Rafał Rossi
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Ogólnie samochód jeszcze nigdy mnie nie zawiódł , zdarzyły mi się na przestrzeni 8 lat 2 drobne usterki tylna wycieraczka przestała działać w zimie ( - 20C )i uszkodził mi się cylinderek od tylnego hamulca . Jak na 15 latka wynik rewelacyjny , dlatego jak widzę co się dzieje z nowszymi samochodami kolegów nawet nie myślę o sprzedaży :-)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Kombi 1.9 D 65KM 48kW
6,3
3,8
~Qba
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
jestem z niego bardzo zadowolony, tylko porażająca jest postępująca korozja
Volkswagen Golf III Kombi