Oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.9 D 65KM 48kW 1993-1999

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.9 D 65KM 48kW 1993-1999

~Mateusz Z.
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Nic tylko wsiadasz i jedziesz. Silnik prosty jak budowa cepa, jak coś nawaliło można samemu wykręcić, pójść na złom i wkręcić coś nowego i jeździ dalej. Brak elektroniki to i nie ma z nią problemu. :) Auto naprawdę idiotoodporne, jendakże przy dobrym użytkowaniu buda się rozsypie już dawno ale silnik będzie chodził.
~Grzegorz
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Tanie auto do jeżdżenia. Wymieniać trzeba tylko cześci eksploatacyjne. Z poważniejszych napraw do wymiany były przeguby wewnętrzne i uszczelnienie pompy paliwa. Poza tym to co zwykle - zawieszenie, klocki itp. Typowy wół roboczy.
~Rafał Rossi
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Ogólnie samochód jeszcze nigdy mnie nie zawiódł , zdarzyły mi się na przestrzeni 8 lat 2 drobne usterki tylna wycieraczka przestała działać w zimie ( - 20C )i uszkodził mi się cylinderek od tylnego hamulca . Jak na 15 latka wynik rewelacyjny , dlatego jak widzę co się dzieje z nowszymi samochodami kolegów nawet nie myślę o sprzedaży :-)
3,2
~art
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Szmelcwagen jak w moim przypadku. Walcze już 2 lata z silnikiem. Okazało się ze niezniszczalny silnik to zwykła ściema. Motor pracuje jak traktor. Słabo zapala!! Ciśnienie i wtryski są OK. Kupując auto z tym motorem zwróćcie uwage na to czy samochód nie ma odłączonego czujnika temperatury silnika. Jeżeli tak jest to ma załatwioną pompę wtryskową. Większość handlarzy stosuje tą metodę. Po podłączeniu czujnika auto nie bedzie chciało odpalić na...
~fiszman@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Poprzednio miałem MB 124 250dT, to był dopiero wózek. Golf jest całkiem inny-mniejszy, słabszy, ciaśniejszy, prostszy ale sporo tańszy. Ten samochód to prawdziwy kundel (brak drewna, podłokietnika, lakier. zderzaków), ale ciężko go nie polubić.
~AŁ
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
nie spodziewałem się cudów kupując 11-letnie auto, ale po pół roku i przejechaniu 20tkm jestem zdecydowany jeździć nim jeszcze długo długo, nawet fakt, że coraz więcej dresów jeździ golfami (czyli 1. coraz gorsza opinia o marce 2. duża popularność u złodziei) nie zraża mnie
~Zabtom
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Jestem miło zaskoczony tym własnie autem zrobiłem dobry zakup.
3,5
~piotrek1961@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Bardzo dobry wózek za małą kase i małe utrzymanie.
3,8
~Qba
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
jestem z niego bardzo zadowolony, tylko porażająca jest postępująca korozja
~TOMEK
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
AUTO SPRAWDZAJĄCE SIĘ NA NASZYCH DZIURAWYCH JAK SER POLSKICH DROGACH , EKONOMICZNE TANIE W CZĘSCIACH ZAMIENNYCH .
Volkswagen Golf III Kombi