Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi 1.9 D 65KM 48kW 1993-1999 (14) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz Z.
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Fakt może i głośny jest ten diesel ale odwdzięcza się za to brakiem awaryjności i niskimi kosztami naprawy. Oczywiście jeżeli takie są. Przez 5 lat użytkowania tego auta nie musiałem robic przy nim dosłownie nic.... noo ewentualnie rozrząd albo świece. Ale to jedyne cop musiałem tam robić.
~PedroX
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Jako, że to tylko DIESELEK zabardzo wymagać od niego nie można, ja jestem szczupły i jak jade sam to nawet fajnie ciągnie, płynnie wchodzi na obroty, jest cichutki, i co najważniejsze nie kopci jak typowy Diesel :-) gdyby to był TDI to ocena 5 ale to tylko D wiec 4.
~kris
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Silnik generuje duzo drgan na wolnych obrotach.W zimie wszystko przenosi sie bardzo na karoserie.Stara niezawodna jednostka.Zaleta: naprawi ja prawie kazdy kowal,tanie czesci eksploatacyjne
~AŁ
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
oprócz tego, że głośny, zwłaszcza powyżej 3400obr/min, to same zalety: oszczędny, wystarczająco elastyczny, aby pociągnąć zapakowane autko, przy obecnym przebiegu w ogóle nie bierze oleju
~greg
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Bardzo niezawodny samochód, mimo swojego wieku czuć dużo lepszą jakość wykonania niż w niektórych tanich nowszych autach, silnik i zawieszenie, to najmocniejsz punkty tego auta.
~art
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Usterki w ciągu dwóch lat : - tarcza sprzęgła - przeguby - elektrozawór pompy wtryskowej - cięgno ssania automatycznego - pompa wtryskowa !!! Motor głośny, toporny.
~Grzegorz
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Nie ma sie co zepsuć. Brak turbiny niestety powoduje, że do 100 ma sie ok 16 sekund, ale takie kombi nie do tego służy
~fiszman@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Jak zimny to trzęsie całym autem, ale jak sie nagrzeje to ok. Mi trochę dymi ale oleju nie bierze, troche kapie czasem.
~Qba
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
ocieżały ale niezawodny, duża elastyczność, zyskuje przy wyższych obrotach, najlepiej pracuje przy prędkosciach 100 - 120 km/h
~Pablo
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Dobry ekonomiczny, elastyczny i dość mocny, mimo wadliwego napinaka paska alternatora i kiepskich poduszek pod silnikiem jest O.K.
Volkswagen Golf III Kombi