Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi 1.9 D 65KM 48kW 1993-1999 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz Z.
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Nic tylko wsiadasz i jedziesz. Silnik prosty jak budowa cepa, jak coś nawaliło można samemu wykręcić, pójść na złom i wkręcić coś nowego i jeździ dalej. Brak elektroniki to i nie ma z nią problemu. :) Auto naprawdę idiotoodporne, jendakże przy dobrym użytkowaniu buda się rozsypie już dawno ale silnik będzie chodził.
~PedroX
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Ja kupiłem od prywatnej osoby w niemczech tego golfacza i trafił mi się wyjątkowy egzemplarz, bardzo zadbany, nic nie zniszczony, trochę lakier na masce poodpryskiwany ale to od owadów ale tak to jest SUUPER !!
~tomex
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
to był chyba mój nalepszy zakup motoryzacyjny, ale i miałem sporo szczęścia, że trafiłem na taki egzemplarz.. bo już go nie sprzedam :-) .... niech zostanie w rodzinie do usranej śmierci
~fiszman@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Żle bo auto było bardzo drogie w zakupie. Za te cene mozna miec np zadbaną Lagune kombi diesel. Za to potem koszty są niewielkie.
~Qba
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
bardzo fajny przestronny samochód, stosunkowo mało usterek, ale strasznie drogi w stosunku do jakości (korozja)
~AŁ
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
hmm, pewnie powinno być na "5", ale ta świadomość, że zawsze mogłoby być lepiej ;) niemniej nie mam wrażenia, że przepłaciłem
~Pablo
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Uważam, że należy się zastanowić czy warto przepłacać zwłaszcza za modele z dużymi przebiegami.
~Grzegorz
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
A czego się spodziewać po aucie, które ma 23 lata?
~piotrek1961@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Wspaniała,albo jak mówią niemcy wunderbar.
Volkswagen Golf III Kombi