Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi 1.9 D 65KM 48kW 1993-1999 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomex
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
przyjemność z jazdy powiedzmy "sportowej" żadna, ale i to auto sportowe nie jest, podwozie bezpieczne, trzeba być kretynem żeby wypaść nim z drogi... wygodny niczym kanapa... czuć ciężki przód, dzięki czemu szybko łapie poślizg na śliskim, a tego nienawidzę, więc pomagam sobie lewą nogą (kto wie o co chodzi to :-)
~AŁ
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
mam porównanie tylko do wynalazków z okrutnie miękim i bujającym zawieszeniem, więc jak dla mnie rewelacja - twardość w sam raz na polskie muldy, reakcja wozu na ruchy kierownicą bdb. , pasażerowie też nie narzekają na brak wygody
~kris
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Golf prowadzi sie bardzo stabilnie,jedzie praktycznie jak przyklejony do jezdni.Hamulce mimo tego ze sa nie wentylowane spisuja sie bardzo dobrze.Brak wyciekow ze wspomagania.
~Mateusz Z.
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Układ jezdny może i nie jest jakiś rajdowy ale za to w łatwy sposób możemy wywnioskować czy wszystko jest z nim w porządku.
~Grzegorz
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Nie wiem, czy to specyfika mojego egzemplarza, ale dosyć szybko kończą się drążki stabilizacji. Na szczęście tanio.
~PedroX
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
No tu nie mam zastrzezeń, precyzyjny układ kierowniczy, było by 5 ale wspomaganie troche lżej by mogło chodzić.
~Pablo
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
dobrze się prowadzi, zawieszenie mało konfortowe ale bardzo wytrzymałe.
~piotrek1961@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Jak na takie autko za takie pieniadze to ok
~fiszman@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Prosty ale ciut za twardy, trzęsie podczas jazdy po torach.
~Rafał Rossi
wporządku bez wiekszych uwag