Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi 1.9 D 65KM 48kW 1993-1999 (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Niestety, tutaj jest bardzo słabo. Diesel bez turbiny jest sam z siebie głośny, a słabe wyciszenie powoduje, że w środku przy większych prędkościach robi się naprawdę głośno.
~AŁ
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
do 3400obr. znośnie, potem trzeba zrobić radio głośniej ;) powyżej 110 słychać czasem z okolic szyberdachu szum powietrza - zwłaszcza przy bocznym wietrze
~Mateusz Z.
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Fabryczne wygłuszenia rozsypały się już dawno więc jak chcemy mieć je w swoim golfie to najlepiej zrobić je samemu.
~fiszman@wp.pl
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Troche głośno, ale znośnie zwłaszcza jak zimny. W desce i w podsufitce są chyba świerszcze ale jak położe na niej rękę to milkną.
~Rafał Rossi
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
przeciętnie mogło by być stanowczo lepiej , astra dla porównania jest o niebo lepiej wyciszona .
~Qba
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
słabo, cały czas coś skrzypi i trzeszczy głownie plastikowe elementy, ale w końcu ma 15 lat
~kris
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
PORAZKA!! Optymalna predkosc gdzie nie slychac silnika tylko szum powietrza to 100km/h, ani mniej ani wiecej.
~tomex
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
paranoja - jak się rozgrzeje nie słychać go prawie... pracuje ciszej niż tdi w passacie z 1999 kumpla :-)
~PedroX
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
dla mnie jest dobrze, biorąc pod uwagę ze się przesiadłem z golfa II na Golfa III to dla mnie duża różnica.
~greg
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
ale to diesel, jak sie rozgrzeje jest dużo lepiej.
Volkswagen Golf III Kombi