Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (95)

~M3nt4lny
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem trzecim właścicielem tego auta, a drugim w Polsce. Został sprowadzony z Włoch w 2013r. z uszkodzonym przodem. Jest to naprawdę dobre auto dla młodego kierowcy. W trasie nigdy mnie nie zawiódł. Niestety nie jest to samochód bez wad. Przynajmniej mój. Przez pierwsze kilka miesięcy wszystko działało bezproblemowo, lecz w końcu zaczęły się drobne usterki, takie jak termostat. Całe szczęście nie było to drogie w naprawie. Pojeździłem bez...
~Zadowolony użytkownik Golfa MK4
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Generalnie po 2 latach użytkowania raczej oceniam całosc na plus, mimo iż nie uszczegłem sie wielu kosztów, ale tematy takie jak dwumasa, tarcze, zawieszenie czy jakaś estetyka można zaliczyć prawie do eksploatacyjnych. Auto dobrze sie prowadzi jest dynamiczne i dobre do parkowania w mieście.Auto kupiłem z przebiegiem 170 tys. i myśle,ze to był główny powód kosztów jakie poniosłem w ciągu 2 lat użytkowania.
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Piękna bryła auta, podoba mi się ono, może je poddać skutecznemu tuningowi, jest to auta idealne dla każdego młodego człowieka, oszczędy acz z kopem :)
~Hugo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z zakupem trafiłem w dziesiatkę, mam teraz problem, bo nie za bardzo chce mi sie sprzedawac to auto, robie rocznie 15 tys km, wieć mało, auto nie traci juz na wartości, jest jak dotąd niezawodne,nawet akumulator zmieniłem dopiero po 7 latach , jeździ lepiej niz nowe, serwis mam oddalony od 3 min, cześci normalnie eksploatacyjnie wymieniane dośc tanie
3,6
~Katana
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto bardzo dobre , mało pali , pociągnie nawet camping , koszty nie sa zbyt niskie ,a le też nie są za wysokie . Z przodu jest super z tyłu ciasno do tego mały bagażnik i świetn silnik . A wiec jets tak : "Cos kosztem czegoś "
~niuniek545
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie auto wykonane dobrze przede wszystkim solidnie z niemiecką precyzją w końcu to samochód dla ludu.
2,9
~krystek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
moim następnym samochodem nie będzie volkswagen. wśród kompaktów lepsza jest np. toyota (bardziej od golfa niezawodna podejrzewam) lub alfa (psuje się podobnie,ale lepiej jeździ i wygląda)
~barteczekduzy@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z auta jestem zadowolony, mimo że jest w tym aucie kilka rzeczy, które można było zrobić lepiej.
~slawek.wlkp
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Powiem tak ,jesli ktos szuka auta na długie lata i dobrze poszuka to bedzie jezdził bez problemu i bedzie baaardzo zadowolony.Ja swoim przez dwa i pół roku zrobiłem 80000 i wiem ze drugie tyle zrobie bez problemu,pewne i do tego oszczedne autko.
~Magik
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Generalnie bardzo polecam to auto. Fakt, że Golfy trzymają się ceny też o czymś świadczy. Samochód ekonomiczny, bezawaryjny i jak na swoją klasę wygodny. Gdybym nie potrzebował większego auta, kupiłbym go jeszcze raz. Pozdrawiam
Volkswagen Golf IV Hatchback