Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Katana
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla kierowcy i pasażera jest super , fotele przednie bardzo wygodnie , miejsca jets pod dostatkiem . Jeśli chodzi o tył tu sie pojawiają pewne schody . Osoby powyzej 170 cm będą miały ciężko . Przestrzeni jest mało , na nogi jeszce ujdzie ,a le siedziska są stanowczo sa krótkie ! ! ! To kjest ich najwieksza wada 3 cm dłuzsze i byłoby super . Tu VW sie nie popisłą . Oczywiscie jadąc z tyłu w 3 osoby nie będzie za wygodnie ! Auto nie ejst do...
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Kierowca i jego pasażer mają olbrzymi komfort z jazdy, każdy może pod siebie sobie fotel ustawić jak tylko będzie chciał. Gorzej wygląda to z tyłu: W celu większego miejsca w bagażniku troszkę zmniejszyło się miejsce w tylnim rzędzie :) 2 osób o wzroście 180 i jedna mniejsza nie będą mieli, aż takich wielkich niedogodności! Auta 3 drzwiowe w moim wypadku nie zbyt często tylne miejsca są użytkowane
~M3nt4lny
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wiadomo, że nie będzie tyle miejsca co w Phaetonie, ale nie można narzekać. We dwie osoby można komfortowo się przemieszczać, miejsca nie brakuje. We czwórkę też można jechać w komfortowych warunkach, pod warunkiem, że osoby z przodu i z tyłu nie mają dwóch metrów wzrostu. Z tyłu dzieciaki nie mają na co narzekać.
~Magik
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Przestrzeń... Dziwią mnie opinie mówiące, że w samochodzie jest mało przestrzeni. To jest samochód klasy kompakt! Jak na swoją klasę, miejsca jest naprawdę sporo. Mam 192 cm wzrostu i nigdy nie czułem się uwięziony ;) Nawet jadąc z tyłu (oczywiście po przesunięciu fotela pasażera do przodu) było mi wygodnie.
~Damyanoo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem wysoki ale jest mi wygodnie w samochodzie może ten pasażer za mną ma trochę ciasno, ale w końcu to jest kompakt i jeszcze w trzech drzwiach więc cudów nie ma co wymagać, mega pozytywnie wielkość bagażnika naprawde idzie dużo upchać, szczególnie jak się z kobietą jeździ :D
~niuniek545
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na tą klasa auta jest dobrze w cztery osoby można swobodnie podróżować Ja posiadam wersje 3drzwiową ale pasażerowie tylnej kanapy nie mają dużego problemu żeby wyjść lub wejść do auta.
~barteczekduzy@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu dużo gorzej szczególnie gdy na przednich siedzeniasz usiądą wysokie osoby. Bagażnik bardzo ustawny i wystarczająco duży jak na tę klasę.
~Darek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco dla faceta nawet do 185 cm. Jednak wtedy może być sredniawo z tylu, jednak w miarę w porządku, zależy od własnych potrzeb.
~slawek.wlkp
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Tak jak pisałem nie jest to limuzyna,ja z przodu daje rade a z tyłu to juz ciasno na nogi.Dlatego nie kupie juz małego auta,teraz bedzie passat b5fl
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
~pabblo140
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Fotele wygodne. Miejsca z przodu dużo (mam 190 cm wzrostu). Z tyłu nie jeżdżę, ale chyba szału nie ma. Wersja trzydrzwiowa. Wsiadanie i wysiadanie katorga.
Volkswagen Golf IV Hatchback