Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Sam nie wiem trochę drogo: 20400zł za 9letni samochód?? co prawda jest niezawodny i oszczędny ale taka kasa??!! Jednak przekonały mnie kilka rzeczy: 1. Miałem Golfa III 1.9TDI 90km i był niezawodny i oszczędny. 2. Mechanik mi doradzał niemiecki samochód (łatwe ewentualne naprawy i niski ich koszt) 3. Kolega ma takiego samego i chwali 4. Silnik TDI 110km - na zwykłej pompie rotacyjnej (bez pompo-wtrysków) z turbiną o zmiennej geometrii...
~Zadowolony użytkownik Golfa MK4
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak ktoś szuka taniego samochodu na dojazdy do pracy to bardzo dobry wybór, tylko aby ta praca nie była 5 km od domu, bo wówczas diesel to nie porozumienie, ja mam do pracy 70 km. pracuje 4x w tygodniu i dlamnie własnie taki mały zgrabny i "niezawodny" samochód jest ok. Pozatym na trasie spalam 5l a nie 8l benzyny przy rocznym koszcie ok 8 tys na paliwo daje to jakeiś 3 tys oszczędnosci.
~M3nt4lny
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak dla mnie jest OK. Wiadomo, że rozpiętość cen jest duża, bo możemy znaleźć - nie oszukujmy się - trupa, ale już za nawet 5 tys. perełkę ( jeżeli dobrze poszukamy). Ja swojego kupiłem za 7500zł, ale niestety - za mój egzemplarz przepłaciłem. Teraz gdy wszystko jest już zrobione wystawiłbym go za góra 6tys. Ale na razie nic się nie zapowiada, żebym miał go sprzedać.
~Hugo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla mnie super, z tego co wiedzę ci co narzekają, kupili auto "po przejsciach", bez gwarancji jakości, kupili tanio po 14 tys, i narzekają że muszą wydać na część czy serwis 500 złotych... Żenada,kupcie malucha za 500 złotych. Moje autko przetrwało już po dwie wymiany aut u moich znajomych...Jeszze rok - dwa i będzie miało status zabytku , może nie bedzie tracić na wartości ::)))
~slawek.wlkp
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Za ok 10000 mozna mieć dobre oszczedne i ładnie wygladające auto,a jak dobrze poszukasz to i bezawaryjne.Najgorzej jak ktos kupi takiego golfa z trzech złożonego to juz skarbonka i negatywne opinie.
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Za cenę 15-29 tys złotych otrzymujemy na prawdę niezawodne auto które odwdzięczy nam się z nawiązką po tym jak obdarowaliśmy je naszym zaufaniem! :) Wiadomo mogłoby być tanie, ale za markę i jakość się ceni!
~Pabblo01
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Koszty paliwa niewielkie, ale części drogie. Za wymianę rozrządu zapłaciłem o 50% więcej niż w Megane I. Ze względu na markę autko drogie w zakupie od innych aut tej klasy. Trochę to nieuzasadnione.
~Piotrek-ldz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla poczatkującego, któś ma ok 25tys [z wszystkim, OC+AC+przegląd i wymiana wszystkich expl. rzeczy to tyle wyjdzie] samochód dobry. Zwałaszcza dla kobiet [lusterka mam w obu osłaniaczach] :):)
~Graff
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto nie jest drogie jak na auto średniej klasy. Co najważniejsze auto posiada ocynkowaną blachę więc jeżeli uda wam się kupić auto nie bite to macie spokój z blachą na wieki wieków :)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
~Darek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód bardzo wytrzymały, pancerny silnik, ogólnie opłacalny, jeśli trafi się dobry egzemplarz jak mi to 4-5 lat jazdy bez wkładu finansowego, polecam!
Volkswagen Golf IV Hatchback