Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (118)

~Kamil2525
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Witam, szczerze polecam jak trafimy 5d, zadbany egzemplarz to jako auto do miasta i wypady poza nie Rewelacja. Prostota auta i oś czasu pozwalają na naprawę Golfika w każdym zakładzie, a dostępność części i uniwersalność nie obciążają tak domowego budżetu.
~spellofbelator
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
całokształt ok. Auto ma 15 lat kupione od pierwszego właściciela 2 rdzawe punkty i kilka odprysków na masce. Nic nie trzeszczy. Przegląd zerowy tani. Mechanicy nie mają kłopotu z autem. jest dynamiczne jak na tą moc (90 koników ale turbo ze zmienną geometrią :)) i ekonomiczne.
2,6
~61TOMASZ
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Miałem poprzednio Mazde 323 1.5 Golf w porównaniu do niej wypada bardzo miernie. TICO mojej dziewczyny jest nawet mniej awaryjne od tego niemieckiego wynalazku. Przesiadam się powrotem do Japończyków.
4,1
~Tomasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
silnik bardzo elastyczny kiedys dla draki bez wiekszych problemów ruszyłem powoli z 4. Niezle wygłuszony ale to dalej jest disel wiec nie ma czego sie spodziawac, na autostradzie przy 160 juz sie robi głośno, przy dłuższej jeżdzie to męczy i spuszcza się z tonu (moze i dobrze, bezpieczniej :)) Zbiera się dobrze. (Silnik)
3,6
~Bonzo
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Całokształt oceniam przeciętnie, a w zasadzie miałem ochotę wskazać, że \"źle\". Co oszczędzisz na paliwie to włożysz w samochód w formie napraw. Auto w sumie bardzo problematyczne jak na mit \"niezawodnego diesla VW\". Z zalet na pewno dostępność i ceny części (no poza niektórymi jeśli chodzi o cenę), jak również to, iż małym nakładem finansowym można podnieść niemal dwukrotnie moc i nic się z tym silnikiem nie dzieje gorszego niż przy...
~Marek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Golf IV TDI 90 KM to samochód dla ludzi ceniących sobie niezawodność, oraz ekonomię. Osiągi zapewniane przez ten silnik są wystarczające. Jak trzeba łyknąć TIRa to się go łyka bezstresowo bo silniczek naprawde fajnie się odpycha :) Co do wyglądu jest to ciągle ładne auto i może się podobać. Mi się podoba nawet bardzo :) Blacha w pełni ocynkowana dzięki czemu o rdzy możemy zapomnieć. Producent daje 12 lat gwarancji na lakier i perforacje blach...
~Tomek (przesiadacz z powrotem do Mazdy albo Hondy)
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Słabe auto - przereklamowane typowo polskim mitem o niezawodności i precyzji niemieckiej (podobnie jak są mylnie zachwalane np. pecety i system windows). To tak w skrócie oddaje całą prawdę o tych autach (w naszym kraju szczególnie).
~GURNIK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
uzyteczne ladne auto(moje czarny magic, 4 drzwi, wielkie fele), idelany uklad kierowniczy i turbina niezastapione w dluzszych trasach. male spalanie. boje sie tylko ze jakis zlodziej sie zainteresuje. polecam serdecznie. Duzo mechanikow sie dobrze zna na tych autach, bo maja dosc intuicyjna budowę duzo oznaczen.
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Naprawdę sympatyczne autko. Tanie w utrzymaniu, wygodne w prowadzeniu i niektórych może nawet cieszyć jego sylwetka. Trochę oklepane, bo dużo ich jeździ ale generalnie to bardzo dobry, solidny samochód.
~RAFI
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla mnie bomba, oszczędny, dynamiczny, niezbyt wadliwy, dostęp do części bez problemowy, elastyczny silnik pozwala by pewnym swego na drodze,
Volkswagen Golf IV Hatchback