Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek (przesiadacz z powrotem do Mazdy albo Hondy)
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wentylacja - OK (nie ma się co czepiać). Natomiast ogrzewanie - MASAKRA (w zimie wymaga przejechania minimum 8 km, czyli jakieś 15 minut w mieście, aby poczuć lekki powiew ciepłego powietrza. Gadżety typu ogrzewane siedzenia itp. nie osładzają tej niedogodności).
~Kamil2525
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak mamy sprawny termostat a polecam tylko oryginał Wahler to szybciutko robi się ciepło i przyjemnie. W lato Podstawa to klima, jak oglądamy model gdzie ponoć brakuję odczynnika to uwaga bo kompleksowa naprawa klimy to na pewno 1000 zł
~Mareg
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
W dieslach przydałaby się elektryczna nagrzewnica taka jak w niektórych Passatach czy Audi, dogrzewacz płynu chłodniczego (na 3 świece) dużo pomaga, ale żeby zaczęło lecieć ciepło z nawiewu trzeba przejechać pare km.
~dixon007
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jak na tę klasę auta i cenę zakupu oraz rocznik klimatronik działa jak marzenie, ogrzewanie też jest super, silnik Ciepły po 3-4 km, poprzednio jak jeździłem 2.0 TDI w Touranie to ciepło zaczynało lecieć po co najmniej 7-8 km.
~Mati
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nagrzewnie nastepuje dopiero po wielu minutach, dla osoby zmarznietej to wiecznosc, wiec kiedy chcemy gdzies po prostu podjechac to nie ma szans na to, ze bedzie nam cieplo, klimatyzacja latem dziala ok, ale bez rewelacji
~Bonzo
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj zupełnie przeciętnie trzeba było przejechać zimą niekiedy kilka ładnych km żeby auto odparowało szyby, a we wnętrzu nie leciała para z ust. To wszystko przy sprawnym klimatroniku więc trochę słabo.
~GURNIK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Po 2 minutach od startu w mocny mroz przejmuje kontrole nad temp. Nawet pasazerowie 2 razy zwrocili mi juz uwage ze takie mile ciepelko czuja w tym samochodzie. Nie mam klimy i nie zaluje.
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest w porządku. Klimatyzacja daje radę latem a zimą autko szybko się nagrzewa w środku. Wentylacja mogłaby być trochę bardziej wydajna-większość powietrza wydostaje się przez środkowe kratki nad konsolą.
~higline
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
działa super ... klima chłodzi w 2-3 mi całe auto , parowania szyb brak nawet w ulewę w ciepłym dniu za to zimą na ciepło musimy poczekać ... cóż to nie benzyna ...
~jakub0301
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak w aucie siedzą 4 osoby to szyby potrafią parować i trzeba włączyć wiatrak na 3 ale jak się jedzie w dwójkę to jest dobrze. Ciepło grzeje jak w każdym dieslu bez webasta.
Volkswagen Golf IV Hatchback