Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (44) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek8311
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie jest dość dobre ale tak jak napisałem wyżej, gdy silnik jest zimny to mocno daje o sobie znać ale jak osiągnie swoją temperaturę to jest ok. Przy prędkościach do 120-130 km/h jest praktycznie niesłyszalny, dopiero przy wyższych prędkościach staje się słyszalny.
~loipop@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dziury dziury dziury...polskie drogi psuja uroki wiekszosci samochodow...gdyby nie to pewnie byloby elegancko bo na rownej nawierzchni auto plynie i jest w nim cichutko...jednak na gorszej jezdni auto bedzie nam co chwile przypominac ze jestesmy w polsce.
~GURNIK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam 18 calowe felgi Porsche i sportowe zawieszenie wiec u mnie jest glosno jak trafie na kawalek drogi w stylu kartoflisko(wyrzeczenie ale na ulicy ludzie pokazuja sobie jak przejezdzam). Ale poza tym cisza zadnych swistow skrzypniec.
~spellofbelator
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
hmmm jak na najgłośniejszego diesla jest ok. do 100 km/h rozmawia się cicho a się z pasażerem obok słyszę. do 140 rozmowa jest normalna do 170 dziewczyna mówi głośno i wyraźnie zwooolnij :)
~Tomek (przesiadacz z powrotem do Mazdy albo Hondy)
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
W dieslu słychać jak pracuje silnik, jest głośno, ale mogłoby być gorzej (bo są takie przypadki również). Gdy radio/CD/player gra dość głośno to jest tak dość normalnie ;-)
~StyQ
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
mimo że to diesel to i tak jest cicho, jedynie szyberdach trzeba mieć albo zamknięty albo otwarty na maxa bo jak jest tylko troche otwarty to jest masakrystycznie głośno
~Tryniusia
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
nigdy nie narzekałam. wiadomo że na zimnym silniku głośniejszy, oponek nie słychać, ale to już zasługa męża (mamy wulkanizację). we mgle antena pogwizduje czasami.
~jakub0301
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Trochę huczy przy wysokich obrotach ale w porównaniu do francuzów to jest mega cicho. Nie słychać na pewno dźwięków obijanych kamieni o nadkola
~marcinus13
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dla mnie ok troche słychać szum powietrza ale da sie wytrzymać. Jest ok silnika niemal nie słychać chyba ze w lecie chce się posłuchać turbinki:)
~fifi
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
to nie jest auto klasy wyższej nie ma się co tu spodziewać bezszelestnego środka przy 120 wiatr wieje ostro ale radio mozna podgłosić i jest OK
Volkswagen Golf IV Hatchback