Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (300)

~jb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
moim zdaniem jest to najlepszy wybór na dzisiejsze czasy, jest niezawodny i tani w utrzymaniu, miałem tym autkiem pojeździć dwa trzy lata i zmienić na coś innego ale jeżdżę nim już pięć i jakoś nie mam zamiaru się go pozbywać, zostanie już pewno w rodzinie - dokupię tylko coś młodszego dla żonki
~parek.mol@gmail.com
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
auto nie nadaje się do jazdy w mieście, zwłaszcza w zimie, ale to jest cechą większości aut z silnikiem diesla, poza tym wymiana żarówek to istny koszmar!!! od strony kierowcy (lewa strona) MUSISZ wymontować akumulator i zdemontować osłony plastikowe od wewnątrz, dla kobiety na drodze absolutnie nie do zrobienia, poza tym przy takim przebiegu trzeba się liczyć z konkretną inspekcją (i w razie czego wymianą) wtrysków, pierwsze problemy ze...
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Elastyczność bardzo dobra. Kultura pracy taka sobie - na wolnych obrotach trochę silnik trzęsie. (Silnik)
~gabriela.sosnik@gazeta.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Golf IV kombi, to idealne rodzinne auto. Oszczedne i ekologiczne. Wygodne i pakowne. Dobrze sobie radzi w miescie, na ciasnym parkingu i na autostradzie - przy wolnej jezdzie 120 km/h jest bardzo cichy, mozna jechac tysiace kilometrow i nikt z rodziny sie nie meczy.
~pamin1@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Silnikiem TDI z koncernu Audi / Volkswagen jeżdziłem juz wiele razy ale teraz zauważam jaki jest rewelacyjny. Elastyczność na 4 +. Z czwartego czy piątego biegu nie zrywa sie jak rumak ale jest ok. Najbardziej obawiałem sie natarczywego dzwieku silnika. To auto jest rewelacyjnie wygłuszone !! Jak na 166 tysięcy przebiegu kultura jak w nowym. Brawo. (Silnik)
~diakon
Kombi 1.6 100KM 74kW
Ogólnie to muł, ale jedzie. Jest nudny strasznie. Ale nie zawodzi mnie od 20tys kilometrow. Leje, jedzie, zimą, pali, jedzie. W wersji highline ze sportowymi siedzeniami jest naprawdę wygodnie i przyjemnie.
~donpako
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
super wozik szkoda tylko że tak ciężko o egzemplarz z dokumentowanym przebiegiem i oryginalnym lakierem , aczkolwiek ja takie mam :))))bo od 1 właściciela sam kupiłem auto pewne nie to co te szroty z niemiec co mają po 300 000km
~Paweł
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Auto jest bardzo dobre tylko żal że nie rozwija tej passy koncern samochodowy Volkswagen
~bart@o2online.de
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony. Polecam mimo wyzszych kosztow zakupu auta!
~Blade
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
osiagi silnika rewelacyjne, potężny moment obrotowy wynoszący 310Nm sprawia ze auto jest naprawde elastyczne a kiedy załączy się już turbo ok.2000obr/min dostajesz takiego kopa jak w morde (Silnik)
Volkswagen Golf IV Kombi