Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2006 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wilk132@op.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco aczkolwiek myślę że konkurenci oferują więcej. Mam 188 cm wzrostu waga 110. Prawa noga niewygodnie opiera sie o tunel środkowy ale da się to zaakceptować. Na siedzeniu pasażera jest mi niewygodnie nawet jak odsunę fotel do końca, jakoś deska i wysunięte drzwiczki schowka mi przeszkadzają. Z tyłu było ok dopóki nikt tam nie jeździł od narodzin dziecka żona jeżdzi z tyłu i strasznie narzeka. W sumie z tego...
~Robert Michalski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Na początku powiedzmy sobie ,że to nie passat tylko golf. Miejsca jest hm. średnio z plusem. Przejechalem w ciągu doby 1400km i nie czulem dyskomfortu, bolal mnie tylko lewy lokieć od opierania się o dzrzwi(twardy plastik). Z przodu jest wystarczająco dużo miejsca. Z tylu wolalbym nie jechać daleko. Bagażnik bardzo duży, po zlożeniu siedzeń(niestety pozostaje maly próg) jest olbrzymia przestrzeń. dodatkowym bonusem jest wyciągana siatka którą...
~Olek S.
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam szyberdach i zawadzam głową o podsufitkę, z tyłu też tylko przeciętnie, niewygodna tylnia kanapa, zbyt pionowe ma oparcie. Poprzednio miałem lanosa i mam wrażenie że był większy z przodu, w golfie deska rozdzielcza wchodzi mocno do srodka przez co subiektywnie wnętrze jest ciaśniejsze.
~Bil Cllinton
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Przestrzeń dla pasażerów przednich siedzeń DOSKONALE, jeśli chodzi o tylną kanapę to może nie bardzo źle tylko źle. Auto dla rodziny z 2 dzieciakami do lat 13-15.
~mikolajdach@yahoo.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Strasznie mało miejsca. z przodu muszę odsuwać dość daleko fotel, wtedy z tyłu nie usiądzie już dorosła osoba( mam tylko 189)
~perma89
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Kierowca i pasażer Ok ,ale tylny rząd siedzeń to niestety słabizna ;/ ewentualnie dla małych dzieci .
~Bartek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
z przodu tak jak w bagazniku przestzen zadowalajaca , niestety miejsca z tylu nie ma za wiele ;/
~GOLF TDI
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód średniej klasy ze średnią ilością miejsca, wersja variant nadrabia bagażnikiem.
~Kylo
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
pięciu wyrostków spokojnie się zapakuje.
~iedd
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla osób szczupłych wnętrze bardzo wygodne.
Volkswagen Golf IV Kombi