Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2006 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bil Cllinton
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Szału nie ma. Zimny silnik wkrada się do ucha jak ryk niedźwiedzia polarnego ale... jak już się rozgrzeje bzyczy przyjemnie jak pszczółka zbierająca latem nektar ;) - no może jak bąk:)
~Wilk132@op.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Strasznie głośny silnik na zewnątrz , ale w srodku już nie tak uciążliwy. powyżej 120-130 robi się głośno (brakuje 5 w automacie). Wiadomo tdi, ja się przyzwyczaiłem
~Robert Michalski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Przy tak glośnym silniku jest super. Jak otwieram okna nie mogę się nadziwić,że tak cicho może być przy zamkniętych. Naprawdę glośno robi się dopiero przy 140 km.
~mikolajdach@yahoo.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
W kabinie nie słychać zbyt mocno silnika, szum powietrza z przodu także nie jest zły, gorzej z tyłu, ale to normalne.
~olaf
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie da się ukryć, że cicho nie jest. Jak to w diesel´u. No ale music na full i jakoś da się wytrzymać. :))
~Olek S.
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
to diesel!!!! Tylko między 90-130 jest przyjemnie, tak to cały czas słychać metaliczny, twardy dźwięk. W mieście to męczy.
~perma89
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Wyciszenie na dobrym poziomie , kultura pracy jednostki też nie najgorzej wiec ocena 4 :)
~Bartek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Mogloby byc lepsze ,ale czy wtedy samochod oscylowalby w takich przedzialach cenowych ?
~GOLF TDI
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Do 120 km/h słychać miły pomruk TDI , powyżej jest już spory chałas.
~bhryniewicz@gmail.com
Słychać wyraźny klekot silnika, Focus TDCI jest cichszy w środku