Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko jest pod ręką, panel climatronik jest umieszczony trochę za nisko i potrzeba trochę czasu, aby przyzwyczajać się do jego obsługi, myślę, że zwykłe pokrętła są trochę bardziej ergonomiczne. Podstawka pod kubki potrafi sprawiać problemy i raczej nie warto umieszczać tam otwartych napoi.
~Grzegorz ( k2 )
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Z tyłu faktycznie mało miejsca. Z przodu jest nieźle, kiedyś miałem fiata Punto i z tyłu było więcej miejsca na nogi niż tutaj / Przydało by się jeszcze kilka schowków / Kieszenie ( schowki ) w drzwiach są troszkę płytkie jak dla mnie.
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W sumie nic nie powinno się zarzucić. Ale ja mam z fiata przyzwyczajenie, że światła same wyłączają się, gdy się wyjmie kluczyk. Tutaj tak nie ma, jest brzęczyk. A opcja skandynawska (można to ustawić w komputerze to niedokładnie to samo).
~arbuko@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Moze jestem zbyt wymagajacy, ale dalbym 4.9 za jeden mankament. Dla mnie uchwyty na kubki, butelki w srodkowej konsoli sa ciut za nisko i gdy sa wysuniete, czasem o nie zahaczam siegajac do lewarka biegow.
~Mr. Honestus
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto mi się podoba, zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Ma ładne kształty, nie jest archaiczne. W porównaniu z Golfem III to dzieło sztuki - przede wszystkim jeśli chodzi o deskę rozdzielczą.
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu. Jedyny minus za umieszczenie panelu Klimatronik'a, wg mnie powinien byc troche wyzej.
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W GOLFI IV czujesz się jak ryba w wodzie. Nie ma zbędnych przycisków, wszystko na miejscu.
~cezar76
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
gdyby nie fotele byłoby doskonale. są beznadziejne i nie mają regulacjii pochylenia siedziska!!!
~yut
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Beznadziejnie rozwiązane uchwyty na kubki.. Sporo miejsca jak na tą klasę samochodu.
~jacho1804@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko dobrze przemyślane, obsługa jak najbardziej intuicyjna.
Volkswagen Golf IV Kombi