Oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006

Najnowsze oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006

3,5
~Sz.
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Przejechałem nim w 7 lat 100.000 km. Służy głównie do dojazdów do pracy. Na trasie sprawuje się bez zarzutów. Cieszę się że nie ma dużo elektroniki, bo ta którą ma jest tragiczna: - światła stop - właśnie wymieniam 3 czujnik, - silnik klapy tylnej - mam 5 sek po otworzeniu zamka na otworzenie bagażnika, potem się zacina, - wiecznie świecąca kontrolka ESP i ABS, - ostatnio włączyła się kontrolka od poduszek, - wieszający się czujnik temp....
~Pies
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tani szajs psuje sie wszystko po kolei robisz jedno siada drugie turbo to tragedia skrzynia szkoda gafac blachy gnija niczym zwloki nigdy wiecej tego auta nawet za darmo niby tanie czesci ale gowno warte przereklamowany szajs dla januszy i grazyn wiozących sebixow i karyny dobre auto na roztrwonienie pieniedzy . Powinni zakazac uzywania tego samochodu ! Juz lepiej kupic rower niz golfa ...Oczywiscie fanatycy beda krytykowac opinie ale wiem co...
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Naciągana 4 dla Golfa, auto ma swoje lata, potrafi sprawiać problemy, silnik względnie niezawodny i oszczędny, dobra skrzynia biegów i widoczność, słabe wyciszenie, nieźle zabezpieczona karoseria przed rdzą, choć obicia lakieru, szybko zamieniają się w rude plamy. Dziś auto dobre na dojazdy do pracy, względnie wożenie cegieł na budowę.
~marcin
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Fajny samochód na co dzień ! Mam go od 5-lat i zrobiłem nim ok 200 tyś ,teraz na liczniku ok 300 tyś ,poza przepalonymi żarówkami ,uszkodzoną misą olejowa nie miałem problemów ,oryginalne turbo ,sprzęgło dwu masowe !
~kkkkkkkkkk
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
mialem ok 20 samochodów różnych marek, mój golf nie gnije(ocynk) przyjemny w środku, solidnie wykonany, usterki jakies sie pojawiaja ale to jak w kazdym aucie, tanie w naprawie, części mnostwo, ogolnie zdecydowanie polecam
~jb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
moim zdaniem jest to najlepszy wybór na dzisiejsze czasy, jest niezawodny i tani w utrzymaniu, miałem tym autkiem pojeździć dwa trzy lata i zmienić na coś innego ale jeżdżę nim już pięć i jakoś nie mam zamiaru się go pozbywać, zostanie już pewno w rodzinie - dokupię tylko coś młodszego dla żonki
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Golfik jest solidnie wykonany. Bardzo cieszę się z zakupu. Przy delikatnej jeździe bardzo oszczędne. Niezawodność i właśnie bardzo ekonomiczna jednostka napędowa to chyba główne zalety tego samochodu.
4,1
~RafaL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochod posiadam od przebiegu 140000 km. powazna usterka zdarzyla sie w okolicach 240000 spadek mocy - przeplywomierz do wymiany. od tego czasu nic. wszystko dziala i jezdzi jak powinno. ostatnio po 320000 zaczynaja dochodzic zgrzyty z ukladu kierownicy. skrzynia od zawsze miala problem z wrzucaniem pierwszego biegu ale nic powaznego sie nie dzieje wiec nie ma sensu dlubac. Nalezy dbac o wymiane oleju filtrow itp a wszystko bedzie dzialac jak...
~Ravcio
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie miałem nigdy samochodu od nowego. Ten jest pierwszy i muszę przyznać, że nigdy mnie nie zawiódł. Drobne usterki trochę psują ogólną ocenę biorąc jednak pod uwagę inne auta z tej klasy śmiało można dać doskonale.
2,9
~HH_PL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
To moj pierwszy VW GOLF IV i niegdy nie chce tego auta, przymierzam sie wlasnie do sprzedazy , i zamierzam kupic sobie Audi A6 albo Skode Superb TDI.Golf nieby takie rozreklamowane auto ze jest taki dobry!Jak sie z ta opinia nie zgodze
Volkswagen Golf IV Kombi