Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Co tu dużo pisać jest źle. Głośność praca silnika pomimo dobrego wygłuszenia jest naprawdę uciążliwa, trochę lepiej jest gdy osiągnie 90 stopni. Przy oponach zimowych/ tańszych letnich duże opory toczenia robią swoje i trzeba mieć naprawdę dobry sprzęt audio, aby je zagłuszyć. Auto słabo nadaje się na jazdę z prędkością powyżej 120 km/h
~Mr. Honestus
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie optymalne, choć mogłoby być lepsze. Nie jest źle. W sumie silnik TDi pracuje głośno, ale jeśli tylko ktoś lubi ten dźwięk to nie będzie narzekał. Radio trzeba czasem głośniej podkręcić, wtedy nie słyszymy nic poza muzyką.
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie jest dobre - lepsze niż w Fordzie. Ale sam silnik jest o wiele głośniejszy. Skutek jest taki, że na wolnych obrotach i przy małych prędkościach trochę przeszkadza, przy wyższych > 80 silnika już nie słychać.
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
No tutaj troszkę słabo, przy większych prędkościach szum powietrza jest dość odczuwalny (dodatkowo zimówki robią swoje). Tutaj ponadczasowy Golf niestety nie wypada najlepiej.
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie oszukujmy się... do 90 - 100 km/h jest w miarę ok Przy wyższych prędkościach pojawia się hałas. TDI pracuje dość specyficznie - idzie się przyzwyczaić.
~Grzegorz ( k2 )
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na diesla nie najgorzej pod warunkiem że masz zamknięte szyby / Przy otwartych szybach miałem dużo podkreślam dużo ciszej w Fiacie Punto 1
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Autem mozna bez problemu podrozowac 140/150 km/h i jest w miare przyjemnie. Dla mnie OK. Podrozujac po nierownej nawierzchnii rowniez nic nas nie niepokoi.
~Ravcio
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Po nagrzaniu jest cicho. Na wyższych obrotach słychać silnik wyraźnie ale ja to lubię. To nie jest benzyna więc normalne jest, że słychać silnik.
~yut
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Średnie, tak do 90-100km/h jest ok. do 120km/h jest głośno ale jeszcze akceptowalnie. Powyżej 120km/h jest za głośno.
~Marcel bb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Diesel to nie benzyna,w zimie glosniej,w lecie lepiej,ale jest taki sprytny wynalazek(radio)nawet ciche granie i po problemie.
Volkswagen Golf IV Kombi