Lista ocen Volkswagen Golf IV (171)

~maska
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam wersje 3D a wiec z tylu jest bardzo mało miejsca, ale więcej nie potrzebuje :) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~RAF
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
silnikiem przejechałem 70 tys w sumie ma 250 tys (nie bierze oleju) mógłby być troche mocniejszy chociaż daje sobier rade jak na 90 PS (Silnik)
~Ja
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo ekonomiczy pod względem zużycia paliwa, fajny wygląd, niestety częste usterki
~Talib
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto same w sobie niezniszczalne .Pancerne 1.9 tdi pali naprawdę mało i jest całkiem dynamiczne .Wnętrze jest dobrze wyposażone i wszystko jest pod ręką. Spalanie to po prostu bajka ,na większe trasy spalanie wacha się pomiędzy 4.3-4.9 a w mieście ok 5.6. Szczerze polecam auto ,na pewno nie zawiedzie.
~młody kierowca
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Autko doskonale trzyma się drogi. Ja nie wiem co to znaczy zima wpaść w poślizg. Jest niesamowicie wytrzymałe. Zachaczyłem już kilka krawężników i nic się nie urwało, zniszczyło. Troche w trasie brakuje mu mocy i jest głośny ale poza tym jest ok. Klima jak i ogrzewanie dzialają niemal natychmiastowo.
1,9
~ajojo35
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
mam sentyment do golfów, ale IV generacja mnie bardzo rozczarowała - ciągłe problemy z silnikiem i elektroniką (która jest i tak mizerna w porównaniu z innymi samochodami) wykończyły mnie i musiałem go sprzedać;( na szczęście szybko znalazł się kupiec, bo fanatyków i naiwniaków w PL nie brakuje...
~Maro
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dobry samochod,wszstko ok, gdyby nie brak climatronika no i 90KM to jednak troche za malo,ale da sie z niego co nie co wycisnac. polecam 110KM,auta z tymi silnikami sa naprawde rewelacyjne. wystarczajaca ilosc miejsca nawet przy moich 192cm wzrostu. Duzo silnikow do wyboru i rewelacyjne zawieszenie. (Silnik)
~alek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
~mimek118
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Witam. Świetne auto. Załuje że sprzedałem. Kupiłem je zaraz po przyjezddzie do NL. Wiadomo wymieniłem rozdzaz, oleje i filtry. Kiedy go kupowałem miał słabe sprzegło i też wymienilem z tym że z 2 masy na 1mas harta. Przez 3lata tylko lałem i śmigałem zadnych napraw. Polecam
3,7
~kkk
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
no zaskoczyl mnie ten silnik negatywnie przy 60 km/h wyprzedzalem inny samochod i co??? cos pieprznelo jak by olej przepuscil, a mial byc taki niezawodny moze inny wlasciciel go katowal,wstawilem inny silnik taki sam narazie jest ok,no i ten dwumas doprowadza do szalu. (Bezawaryjność (poważne usterki))