Lista ocen Volkswagen Golf IV (171)

~Weber Tomasz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnikjest nieco glosny gdy jest zimny ale gdy sie rozgrzeje to fantastyczny odglos . bardzo elastyczny no i czuc siłę wydobywajaca sie z niego . Przejechałem dopiero 100km! Wiec moj a opinia jest wstepna . prosz eto brac pod uwage .! (Silnik)
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
90KM może nie rozpieszcza ale daje sporo przyjemności z jazdy. Duży moment powoduje,że golfik ładnie przyśpiesza. Zimą dobrze pali- oby świece były sprawne. (Silnik)
3,8
~blinkin
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nic dodac nic ująć. Wymieniłem rozrząd, płyny i lata bez zadyszki. (Silnik)
2,9
~HH_PL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
To moj pierwszy VW GOLF IV i niegdy nie chce tego auta, przymierzam sie wlasnie do sprzedazy , i zamierzam kupic sobie Audi A6 albo Skode Superb TDI.Golf nieby takie rozreklamowane auto ze jest taki dobry!Jak sie z ta opinia nie zgodze
~Marcel bb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na 90konikow i swoja wage autko dosc \"elastycznie\" wkreca sie na obroty przy malym zuzyciu paliwa. (Silnik)
~BPuzon
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Kupiłem Golfa IV po wielu rozmowach ze znajomymi mechanikami. Miałem już dość Mercedesa W203, który się psuł. Ani wielki przebieg, rocznik w miarę młody a auto awaryjne. Dałem się namówić na golfa IV TDI 90 lub 110 KM do roku 2000 r. Muszę przyznać, że się nie rozczarowałem. W tym aucie nie ma się co psuć. Wymieniłem rozrząd i jeżdżę, jeżdżę i nic. Na stacje paliw też zaglądam rzadko. Auto ani małe ani też wielkie dla rodziny z jednym...
~eanos
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Teraz jeżdżę V40, dobry samochód ale na wiosnę chyba poszukam znowu Golfa, z tym silnikiem ale mocniejszym.Dziwią mnie komentarze negatywne na temat Golfa, może na taki egzemplarz ktoś trafił albo nie potrafi dieslem jaździć. Albo ktoś go zamula, a tego silnik nie lubi, albo z turbo nie wie jak jeździć i może dlatego te usterki.
~chmieeluuuu
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Posiadam auto od 2 lat, zrobiłem w tym czasie 60tyś km, a auto ma od nowości nalatane już 450tyś, kupione od znajomego z Włoch pierwszego właściciela także pewne. Serdnie spalanie w cyklu mieszanym 5L/100km, max 5.5 w mieście i nie ma szans tego przekroczyć pod warunkiem że ktoś ma pojęcie o tym jak się jeździ dieslem czyli niskie obroty zmiany biegów max 2.5tys obrotów tak zeby był zawsze max moment obrotowy. Wakacje Chorwacja zrobione 3500... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,4
~CMA
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochodem przejechałem 250 000 km bez żadnych problemów z silnikiem. (Silnik)
3,8
~Proximer
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto ogólnie bardzo dobre, poprawnie się prowadzi, dobry moment obrotowy przy ok 1900 obr./min. W trasie ekonomiczne, w mieście już mniej.Wygodne, w miarę przemyślane wnętrze.