Lista ocen Volkswagen Golf IV (171)

3,8
~mike
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
TDI Box daje 23 konie wiecej 9.9 do 100km/h spalenice 5 100tys bez awarii (jedynie przepływonierz na gwarancji) KONKRETNIE dla mnie Super (Silnik)
~marcinoser@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko pod ręką nic nie dekncętruje podczas jazdy (Ergonomia)
~Czarek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jestem 3 wałaścicielem i przejechałem nim 35 tys do tej pory wymieniłem tylko uszczelkę klimatyzatora naprawiałem szybę elekryczną i wymieniłem 3 żarówki świateł mijania, pali tyle że zapominam gdzie ma wlew paliwa, oleju nie bierze, jedyny problem to synchronizator 2 biegu, przy jego wrzucaniu czasami zazgrzyta.
~Maciek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód warty zakupu. Tani (średnio zadbanego można kupić za 12-14 tys zł), oszczedny ( miasto- ok. 5l/100km, trasa ok. 3-4l/100km). Cudowny samochód!!!
~kobuz21@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
9 lat miałem III, to było autko nie do zdarcia,1,9tdi 90KM.a jazda była jak na 110KM. IV z 99r.bynajmniej moja jest o niebo gorsza od tamtego.
3,5
~cezar76
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
nieżle ciągnie ale jest za głośny.powyżej 140km/h bierze olej. ekonomiczny. (Silnik)
~D.
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Automat niestety robi swoje, auto pali więcej niż powinno i to przy spokojnej jeździe. Tylko przy trasach rzędu 100 km i prędkości 80-90 km/h samochód schodził minimalnie poniżej 7l/100km. Trasa 130 km/h - 8l. Po mieście zależy od stylu jazdy, zazwyczaj 10l, zawsze trzyma się w widełkach 9-11l. Próbowałem różnych rzeczy, nic nie pomogło na zmniejszenie spalania. Gdyby auto nie było tak bezawaryjne już bym je zmienił. Notatki ze spalania... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~marcus
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
silnik jest chyba nie do zajechania. mimo przebiegu mam wrażenie że auto jeździ jak nowe (Silnik)
2,9
~Bour
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
TDI ok. Ale więcej spodziewałem się po tym silniku niż oferuje. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV
6,1
8,8
9,7
~BPuzon
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Stare ale genialne auto VW. Chyba najbardziej udany Golf. Kupiłem go ponad rok temu i to moje pierwsze auto w, którym tylko leje paliwo. Choć czasami zapominam, że trzeba go tankować bo na pełnym zbiorniku przejedziesz prawe 1000 km. W ciemno kupiłbym go jeszcze raz dizelka 90 lub 110 konnego. Wpadasz na autostrade jedziesz 140-150 i nawet tego nie odczuwasz. Wiele nowych aut może się od niego uczyć. Polecam. Polecam. Polecam.