Lista ocen Volkswagen Golf IV (315)

~osakpn@2com.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik cichy, mimo małej pojemności dość sprawnie rozpędza to auto, gorzej z elastycznością trzeba trochę machać lewarkiem ale szybk jeździć można (Silnik)
~Fan VW
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Kupiłem samochód nowy w salonie . Przy przebiegu 150 tyś km założyłem LPG . Byłem samochodem lekką ręką licząc około 50 razy w Holandii, Niemczech. Sprzedałem go w 2007 roku przy przebiegu grubo ponad 300 tyś km. Praktycznie żadnych mechanicznych usterek, na trasie cały czas 160km/h spalał , spalał około 10l gazu . Z tego co wszyscy piszą to kupili golfy 1.4 albo z dużo przekręconym przebiegiem albo nie potrafią go eksploataować porządnie...
~luki3350
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Troszkę słaby ale na trasie nawet oszczędny i wygodny (Silnik)
~Waldemar
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Polecam ten model wszystkim, którzy nie chcą co chwilka odwiedzać warsztatu samochodowego - tak jak mój kolega z Fiatem Panda, lub jak z moim poprzednim autem Peugeotem 206 - co chwile auto stało na warsztacie, jak nie wachacze, to wyciek oleju- śmiało mogę polecić golfa, za pare lat wymienię też na nowego golfa ;)
~Krzychu
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupiłem egzemplarz z 2001 r. z salonu polskiego z Poznania. Nie chciałem sprowadzanych diesli z m.in tego, że głównie jeżdżę po mieście. ceny paliw podobne o koszty ew. napraw nie porównywalnie mniejsze. jak na razie nie odmówił posłuszeństwa. Przez kilka lat miałem golfa 3 i gdy dobił do 18-stki to go dalej sprzedałem. Zadnej powaznej awarii, zjeździłem nim pół kraju i jedyne co wymieniłem (prócz rzeczy...
3,7
~Daro
Golfik jak na 11 lat jest ok widać niemiecką precyzje i dbałość o szczegóły
2,6
~krismat@op.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
najmniejszy silnik, czego można oczekiwać. W dwie osoby bez bagażu jest ok, ale zapakuj się w wicej i zapomniaj o wyprzedzaniu ciężarówek (Silnik)
~Daniel
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Może wcześniejsze golfy były bardziej niezawodne (jeździłem kiedyś Mk II który miał grubo ponad 500 000 przejechane) ale to pewnie skutek napchania elektroniki do nowych generacji
~river86
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ideałem nie jest. Gdyby nie pierdoły które jednak psują nerwy i to spalanie to byłoby doskonale.
2,9
~Mirek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Mimo wad jestem zadowolony, ale bardzo żałuję że nie kupiłem mocniejszego silnika.