Lista ocen Volkswagen Golf IV (315)

3,2
~oreslyfox
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Nieźle jak na samochód, natomiast jak na samozwańczy wzór kompaktu to totalne rozczarowanie, w dodatku biorąc pod uwagę cenę to już całkowicie czuje się oszukany.
1,8
~white-star
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Kupujac ten samochod naczytalem sie zbyt wiele bajeczek o niemieckiej jakosci i niezawodnosci.
~Mirek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo fajny samochód z fatalnym silnikiem. Kupiłem auto za około 4 tysiące złotych. Za tą kwotę nie spodziewałem się cudów po 20 letnim aucie, ale na początku bardzo miło mnie zaskoczyło. Myślę, że mogło mieć stówę cofnięte, ale to maks. Klimatyzacja, elektryczne szyby, dość dobry komfort jazdy, no i auto nie wygląda jeszcze archaiczne. W tym przedziale cenowym nie widzę lepszej propozycji. Jednak... Po wymianie dość drogiego rozrządu,...
~Jarek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Golf IV to samochód dla ludzi ceniących sobie duży komfort jazdy i niezawodność, dlatego też go kupiłem. Ponadto na rynku jest dużo zamienników czy też części tuningowych, także każdy może go skonfigurować pod swoje potrzeby.
~BIALUTKI
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik jest ogólnie ok chociaż nie zabardzo nadaje się do napędzania tak dużej budy. Spalanie jest niestety zbyt wysokie, ale gdyby nie ta ekonomia było by nieźle. Żeby jechac dynamicznie trzeba wysoko kręcic na obroty w przeciwnym razie trzeba mu wybaczyc jego \"dynamikę\" (Silnik)
3,5
~ANDRZEJ
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
JA MAM Z SILNIKIEM 1,4 75 KM Z ROKU 99 SPROWADZAM SAMOCHODY TEGO KUPIŁEM DO DOMU JAK NA HECHBEKA JEST PONAD PRZECIETNIE, SOLIDNA KONSTRUKCJA UKŁADU JEZDNEGO I KIEROWNICZEGO, MATERIAŁY BARDZO DOBREJ JAKOŚCI I TRWAŁOSCI NIC NIE TRZESZCZY DOPRACOWANE SZCZEGÓŁY WNETRZA, PRZESTRZENNY JAK NA SWOJĄ KLASE , BAGAŻNIK JEST DOBRZE DOSTEPNY LAPIEJ NIŻ w PUNTO, DRUGI RAZ KUPIŁ BYM GO ALE TYLKO Z tdi BO MOCNIEJSZY I ELASTYCZNIEJSZY, KAROSERJA TRWALA...
~Tomson
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Po 3 latach eksploatacji jestem zadowolony.Wiadomo,że wolałbym tdi 110 km,ale ten motor jest sporo droższy.Mniej pali,lepiej jeździ...Golfa V raczej nie kupię,bo zatracił swój styl,jest zbyt obły jakis taki...
2,9
~Wojciech
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Mój egzemplarz opisałbym jednym słowem: tragedia. Gdy go kupiłem miał 140 000 km a gdy sprzedawałem 243 000. W moim egzemplarzu zepsuło się chyba wszystko co mogło.
~Grdalus
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik nieco za słaby do auta tych rozmiarów. Po przesiadce z Fiata Uno 1.4 wręcz wydawał się mułowaty. Po jakimś czasie człowiek jednak się przyzwyczaja i jest ok. Warunkiem jest, że auto jest nie obciążone i nie jedziemy pod górę, bo wtedy redukcja gwarantowane do 3. Ale generalnie o ściganiu się nawet z fiatem uno 1.4 możemy zapomnieć :) Raczej trzeba założyć że jeździmy dostojnie :) (Silnik)
3,8
~kredol
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony, jedyne do czego moge sie przyczepic to silnik. 1.4 to troszke za malo na takie auto. Z tego co sie orientuje, to 1.6 pala niewiele wiecej, takze to chyba lepsa propozycja.