Lista ocen Volkswagen Golf IV (315)

3,3
~Wojt
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ten model ma swoich miłośników i żadne racjonalne argumenty do nich nie przemawiają. Kochają swoje Golfy miłością ślepą. Obiektywnie muszę przyznać, że jest to auto przeciętne. Przeciętnie się prowadzi, przeciętnie wygląda, przeciętnie się psuj. Samochód dla fana marki. Nie daje przyjemności z jazdy, nie daje przyjemności na stacji benzynowej. Ma swoje zalety, np. można poznać przez niego wiele osób (czyt. mechaników). Bardzo dobrze służy do...
~nicollo
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Poza silnikiem i jego spalaniem nie mam nic do zarzucenia.
2,6
~mich
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód w kolorze czarna perła bardzo ładnie się prezentuje, dobre zawieszenie , solidna karoseria odporna na korozje.Duży komfort podrużowania. Czysty samochód zwraca uwagę na ulicy. Jednak pod względem usterkowości jest fatalnie. Bardzo poważne awarie które nie miały prawa się pojawić przy przebiegu 190 tysięcy. Jakość VW to mit bardzo zawiodłem się na tym samochodzie i tej marce.Samochód z oryginalnym przebiegem i bez przeszłości...
~Marcin W
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z posiadania VW Golfa IV. Auto posiada swój prestiż i renomę wypracowaną przez lata. Niedość, że auto ładnie wygląda z zewnątrz to i również wewnątrz nie ma co się wstydzić - świetne materiały i spasowanie. Auto w porównaniu z innymi autami - poniżej średniej pod względem awaryjności. Silnik wystarczający. Niemiecka technologia - to mówi za siebie.
~Qba
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Długo nim jeszcze pojeżdżę, trafiłem bardzo dobry egzemplarz. Jestem bardzo zadowolony.
3,5
~Jarod
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
na pewno nie kupie już więcej golfa IV z 1.4 ... piątka jest za obła, ale wersja GTI ma coś w sobie ;) Jeśli chodzi o ten model to po naprawie w/w usterek jest bezproblemo, poprostu kolejne kilometry lecą z małymi przerwami na eksploatacje i tankowanie ;)
3,2
~kevinek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Przeciętny samochód, który nie zasługuje na powszechną opinię niezniszczalnego. Nie jest jakoś szczególnie awaryjny, ale ma swoje wady. Dla kogoś kto szuka ideału nie będzie najlepszym wyborem. Proponuje poszukać np. Toyoty. Trzeba pamiętać, że w golfie wybitnie szybko rdzewieje tylna klapa. Zdarza się też rdza na rogach przednich drzwi, spowodowana wycieraniem lakieru o zalegający w zimie lód.
~MeeQs
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Doskonałe auto dla kierowcy w kazdym przedziale wiekowym chociaz ja lepiej widze w nim mlodszych kierowcow (ale to takie moje subiektywne odczucie).
~jedrzej15@vp.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Wyrażam swoją opinie po raz drugi tj. po 2 latach eksploatacji. Jak na 75 KM jest dobrze. Auto użytkuję w większości w 2 osoby, więc do takiej jazdy w zupełności wystarczy. Kultura pracy bardzo dobra, elastyczność na 4. (Silnik)
~krajmilka@googlemail.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem z samochodu bardzo zadowolona. Przed kupnem rozwazalam jeszcze astre lub focusa, ale ciesze sie ze wybralam golfa. Jedyne co bym w nim zmienila to silnik na nieco mocniejszy.