Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
W nowym samochodzie wszystko chodzi bardzo przyjemnie. Pedały sprzęgła, gazu i hamulca z wyczuwalnym oporem, jednak nie trzeba się wysilać. Kierownicą i lewarkiem skrzyni biegów manewruje się również całkiem dobrze.
~D
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Czy może być auto prostsze w obsłudze niż Golf? Może... ;-) Operowanie podstawowymi operacjami związanymi z prowadzeniem auta to prościzna. Ale próba grzebania w komputerze, ustawieniach radia - użyteczność kiepska.
~janez
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Ok, choć muszę przyznać, ze niekiedy mogło być lepiej. Podłokietnik to abstrakcja a w samochodzie z założenia siedzi się za wysoko. Ale dużo miejsca, nawet dla wysokich.
~Matt D.
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Wszystko poprawne. Może jak naprawdę miałbym sie przyczepić to podłokietnik dla mnie trochę za krótki - ale to tak z przymrużeniem oka ;-)
~Klient Magro
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Ciężko dopasować optymalne ustawienie kierowcy w zakresie kolana kierowcy-kierownica-nisko osadzone kluczyki(188cm wzrostu u mnie)
~Piotrek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Małe guziki. Skomplikowana obsługa. A tandetne nagłośnienie to porażka!!! Doplacone pieniandze poszły w błoto!
~Lord Vader
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
No to akurat nawet przeciwnicy marki muszą przyznać. po 2 minutach wszystko wiedziałem bez żadnych instrukcji.
~Wolfsburger
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Wszystko dokładnie tam gdzie ma być. Do bólu poprawnie! Tu nawet drzwi zamykają się z dostojnym "mlaśnięciem":-)
~Tomek77
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
wszystko intuicyjnie - dla niektórych to nuda, dla mnie ogromna zaleta. Instrukcja obsługi zbędna.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
5,8
~Pawik
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Ergonomia znakomita. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić.
Volkswagen Golf V Hatchback