Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Wada fabryczna która na pierwszy rzut oka nie charakteryzuje się żadnymi objawami (napinacz) powoduje niewidoczne rozciąganie łańcucha rozrządu. Usterka nie wychodzi podczas gwarancji. Po gwarancji albo kosztowna wymiana albo awaria silnika. To w całości dyskwalifikuje ten samochód. Mimo regularnych przeglądów gwarancyjnych, serwis i importer zostawiają posiadacza tego cuda na lodzie.
~Matt D.
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
NASTAWNIK WAŁKA - błąd wieku dziecięcego w TSI 122 km. Oczywiście w ASO kawka, herbatka, garniturek ale nic nie wiedzą co się dzieje do...dnia w którym tracisz gwarancję- wtedy od ręki za 3 tyś ci zrobią wszystko.Obsługa w serwisach żenująca. W ogóle nie dbają o klienta czego nie mogę zrozumieć. Z utęsknieniem czekałem na koniec gwarancji i przestałem jeździć po ASO.
~Klient Magro
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
1.Szarpanie silnika na biegu jałowym 2.Pojazd złożony w taki sposób, że drzwi oraz klapa bagażnika ociera o elementy karoserii 3.Wykryłem piąty \"wrzód\" na lakierze, wszystko w okolicach progów i słupków, przy czym nie są spowodowane czynnikami mechanicznymi.
~Roudi
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Poprzedni właściciel 3x uszczelniał półoś, bo od początku była nieszczelność, dopiero poza serwisem potrzebne było wyciągnięcie skrzyni i części kupione w serwisie za 2 tyś. zakończyło sprawę. To jak na razie jedyny incydent
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Żadnych awarii do przebiegu 100 tys. km !!! To wydaje mi się niesamowite - albo mam tak duże szczęście, albo odpowiednio szanuję samochód więc się nie psuje.
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak narazie bez żadnych awarii... odpukać. Z poprzednim pojazdem byłem dosyć częstym gościem serwisów.
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Nadal bez żadnych poważnych awarii... odpukać. Oby tak dalej.
~Matt D.
Za wczesnie.mam nadzieje ze to 1.4 Turbo przy mojej jeżdzie pociagnie trochę
~TSI 2007
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
wałek rozrządu,regulator.napinacz i łancuszek:)
~Piotrek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Rozrząd... Naszczęście samochód był jeszcze na gwarancji
Volkswagen Golf V Hatchback