Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roudi
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Powiem tak gdybym miał kupować go nowego to nie jest wart swojej wygórowanej ceny. Mając do wyboru Astra H 1.8 a Golf V 1.4TSI, biorę Astrę, bo jest mniej problematyczna i ma ogrzewanie, a gdyby Ch. Cruze miał silnik benzynowy 2.0 bez zastanowienia go biorę - ma przepastny bagażnik, dobrze się prowadzi. Teraz mamy już 1.4 Turbo bez udziwnień - Golf przegra w przedbiegach z uwagi na skomplikowanie i niuanse techniczne które trzeba wyszukać...
~D
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
W czerwcu za 67 000 zł dostałem prawie pełne wyposażenie z biksenonami, ESP, alufelgami, silnikiem TSI 122 konie, automatyczną 2-strefową klimatyzacją, czujnikami parkowania i dziesiątkami innych elementów i funkcji. Obiegowa opinia o tym, że Golf jest drogi nie jest prawdziwa. Konkurencyjne auta za tą samą cenę były z gorszym wyposażeniem i silnikami.
~Klient Magro
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Gdyby samochód nie był tak awaryjny (cena ok 64.000zł w 2008r)można by się skusić, do takich osób też należałem. Jednak serwis i podejście samej firmy do bazowaniu na legendzie, bo chyba tylko tak można już dziś nazwać golfa to za mało w dobie spadku sprzedaży nowych aut i dużej konkurencyjności innych marek.
~piotrek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto z tym silnikiem, climatroniciem, alu felgami, radiem z MP-3,ośmioma głosnikami, halogenami i innymi bajerami za 600000PLZ, jest warte tej kasy. Nie czuję sie oszukany jak, to w Polsce często się zdarza. brakuje mi tylko czujników cofania, tempomat nie jest dla mnie koniecznością.
~iti
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Dzieki upustom dostalem golfa b. dobrej cenie z \"prawie\" wszystkim - brak esp ksenonow i oczywiscie skory;)jestem b. zadowolony w poronaniu z nowym focusem jakos materalow uzytych wewnatrz conajmniej o klase wyzej. silnik zostawiam bez komentarza jak ktos nie wierzy jak to autko jezdzi niech sam spr;)
~danil
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Ogladalem peugeota 307, citroena c4, honde civic, seata leona. VW wygral, drugi w kolejnosci seat. Wszystkie z nich w porownywalnej cenie albo i drozsze (biorac pod uwage np. ubezpieczenie). Duzy wybor pakietow w niskiej cenie. VW wcale nie jest drogi w porownaiu do innych i przy dobrym wyposazeniu.
~Tomek77
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
jak dla mnie 5. Porównując Golfa z Fordem Focus'em, Hyundai'a I30, Kia Ceed, dla mnie Golf to nr 1. Plastiki, jakość wykończenia, drobiazgi... Egzemplarz został zakupiony poza terytorium Polski w salonie. Ceny podanych przeze mnie aut naprawdę nieodstają mocno od Golfa zagranicą.
~janez
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód w roku 2008, tuż przed wprowadzeniem Golfa VI był dostępny w pełnej kompilacji z climatronikiem i innymi gadżetami za 65.000 zł, do tego z silnikiem 1.4 TSI. Świetna oferta i nic dziwnego, ze Golfy wtedy szły jak świeże bułeczki...
~Arek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Dobre materiały, ale duża awaryjność oraz unikanie napraw podczas gwarancji, sprawia, że ten stosunek jest drastycznie niski. Jeśli jeszcze przyjdzie do kosztownej wymiany tego awaryjnego silnika, to już w ogóle nie ma o czym mówić.
~PS
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Z tym to w ogóle jakiś czad jest, samochód ma auto klimę, radio z cd mp3, skórkę na kierownicy, automatyczne wycieraczki, automatyczne światła, świetną tapicerkę, silnik TSI i to wszystko na wyprzedaży za 55 tys zł. Niesamowite :)
Volkswagen Golf V Hatchback