Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wieczna legenda umarła...
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
Fatalna jest dzielona szyba kierowcy i pasażera. Rozumiem, że to dla poprawienia widoczności, ale zupełnie niepotrzebne. Nie da się wogóle ich czyścić, bo nikt z nas nie ma takiej malej ręki.
~Wieczna legenda umarła...
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
~Janusz M
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Dobra, a doświetlanie zakrętów, to znakomite rozwiązanie. Nie mylić z halogenami. Lusterka dobrze dopasowane i jak hatchback-u, tylna szyb nieco mała widoczność.
~Rosynant
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Średnio z patrzeniem po przekątnej do tyłu. Lusterka, też mogłyby być nieco większe. Mam czujniki parkowania i tą opcję polecam i to ona bardzo pomaga przy manewrowaniu.
~Pitek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Mam parę dodatków, typu ledy do jazdy dziennej, bezdotykowy dostęp do samochodu itp. Auto dobrze wyciszone, materiały w środku wysokiej jakości, bardzo dobre spasowanie.
~Dark
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
No wlasnie glosniej przez kola i tak jak wczesniej chwalilem za bardzo dobre wyciszenie od silnika i podwozia to teraz od podwozia już nie pochwalę.
~Użytkownik Golfa
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Dosyć dobra. Pomagają czujniki parkowania zarówno z przodu jak i z tyłu. Ogólnie samochód jest bardzo zwrotny, łatwo się nim parkuje.
~elwit
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Idealny widok w każdym kierunku. Świetnie przeszklony. Szybki nawet w przednich słupkach. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu.
~jacek.b
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Po dużych lusterkach w ASX ciężko mi się przyzwyczaić do rozmiaru lusterek w golfie. Ale wspomagam się kamerą cofania, którą polecam.
~Jz
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Widoczność ze względu na duże okna bardzo dobra. U konkurencji okna istotnie zwężają się do tyłu a tutaj jest OK.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d